Набавка

August 3rd, 2012 Atie Uhan

Набавка на Outlook увозен Софтвер

Outlook Import Wizard –; eml да PST, eml да Outlook Конвертор, увоз и пренос на eml пораки до Microsoft Outlook. Outlook извоз на волшебникот ; PST до eml екстрактор, Outlook извоз алатка, спаси Outlook содржина на посебни датотеки, резервната Outlook ставки. Outlook Обнова Волшебник ; брзо PST обновување алатка за оштетените супституциона терапија. PST file repair and OST to PST conversion.

Вие сте на веб-мајсторот или блог сопственик и напиша статија за нашиот софтвер?
Ние ќе ви бидат благодарни за да ти пратам целосна копија од нашиот софтвер! Контактирајте не за детали.

Нашиот софтвер може да се купат on-line и во светот преку најголемите дистрибутери во Латинска Америка, Канада, САД и така натаму. Можете да проверете ја листата на нашите овластени дистрибутери.

За својата погодност: Multilanguage нарачување страници и повеќе од 60 валути се достапни. Outlook Увоз Софтверот може да се купат на интернет 24 часа дневно, 7 дена во неделата со кредитна картичка (Виза, Master Card, American Express) Wire Transfer, Телефон, Факс, Пошта, Провери, Пари со цел, Локална банка трансфер или исплата Пал со кликнување на линкот на табелата подолу за вашиот софтвер треба.

Outlook Увоз Волшебник

Увоз EML, MSG, EMLX датотеки во MS Outlook PST и одржување на папки структура недопрена. Претвори EML, MSG, EMLX e-mails to the files of PST, EML, MSG, RTF, HTML, MHT, TXT формати. Setup including the free MBOX to EML converter –; посебни сандаче екстрактор.

Outlook извоз на волшебникот

Извоз Outlook e-mail, контакти, Календар, белешки и други Outlook ставки и спаси ги како посебни датотеки на различен формат. Резервната Outlook Сандаче, Испратено Теми, Нацрти, Излезното, Избришани елементи итн. Вграден во формат авто-детектор овозможува да ги зачувате предметите на форматот кои кореспондираат со содржина тип.

Outlook Обнова Волшебник

Враќање на e-mail, контакти, Календар, белешки и други предмети од оштетените. PST и. OST датотеки и спаси ги како нов, здраво. PST. Поправка Outlook Сандаче, Испратено Теми, Нацрти, Излезното, Избришани елементи итн. Outlook Обнова волшебникот може да се користи за да се преобрати. OST датотеки. PST формат и враќање на избришани e-mail.

Набавка вклучува

Кодот за регистрација праќаат автоматски преку е-маил, Outlook Увоз софтверски ажурирања за терминот купени, приоритет технички поддршка на преку е-мејл и документација за терминот купени. Лиценца ги вклучува една инсталација на еден компјутер. Факултативна (дистрибуиран од страна на Plimus): Напредно Преземете Warranty and Backup CD. Shipped via US-Mail to anywhere in the world.

Обиди се со-пред-се купи

Ве молиме преземете нашиот софтвер и пробајте го бесплатно, тоа дистрибуиран како се обиде-пред-се купи и бара пробно. Да се ​​охрабруваат да преземете и да се испробаат на судењето / демо верзија пред да му нареди на лиценца. Нашиот софтвер е дистрибуиран под два основни видови лиценца. Двете лиценци им овозможи на клиентите за инсталација и употреба на софтвер за ограничен мандат (1, 2 или 3 години) except Unlimited license type which can be used indefinitely.

  • Индивидуалните (Еден корисник) Лиценца

    Оваа лиценца за домашна употреба само и им овозможува на програмата за да се инсталира и користи на до 3 Процесори кои се во сопственост на истата домашен корисник, а не посетена од страна на други корисници локално или преку мрежа. На софтвер само треба да се користи на до 3 компјутери, и други корисници кои не ќе бидат во можност да пристапите до или се кандидира на софтвер, додека поврзани со вашиот компјутер. Индивидуална дозвола само за домашна употреба и непрофитни цели.

  • Претпријатие Лиценца

    Оваа лиценца ѓили корпоративна употреба и обезбедува пристап до софтвер во една корпоративна Локација. This license requires that you купување a license за секоја клиент компјутерот, што им овозможува на комерцијална употреба на софтвер лиценциран на машина (седиште).

  • Мапа на лиценца

    Оваа лиценца за корпоративна употреба и ви дава да го користат софтверот на компјутери во сопственост на или под закуп на Вашата организација во еден сајт за до максимум 100 членови на персоналот за лиценца, како и за средно компјутери користат исклучиво од страна, како членови на персоналот за работа во канцеларија (e.g. патување лаптоп и дома компјутер). Тоа не опфаќа инсталација на компјутери кои се во сопственост на или под закуп на вашите клиенти или на други корисници. Оваа лиценца не е преносливи на друга организација, и не ви дозволуваат да го користите Софтвер како услуга за клиентите или други корисници кои не имаат свои лиценца.

Како софтвер ќе бидат доставени?

Штом вашата нарачка е успешно обработени од страна на Секретарот, ќе биде испратена на уникатен клуч број за нашиот софтвер со чекор-по-чекор упатство за регистрација. Со следниве регистрација настава, вашиот клуч кодот веднаш ќе отклучување на демо / пробна верзија и да ја претвори во целосна функционална верзија. Во повеќето случаи на клучните кодот е веднаш достапен во последен нарачување страница. Можете да прочитате исто така и нашите најчесто поставуваните прашања страница за дополнителни информации за производите регистрација и испорака.

Зошто регистрацијата не е пристигна?

Вие или вашиот интернет сервис провајдер може да се блокира нашиот e-mail со помош на спам филтер. Обидете се да најдете на регистрација на отпад или спам-мејл папка, потоа да побара со цел да се испрати во нашиот поддршка на. Don’;t forget to enable our email to be trusted for your firewall. Please provide us with the alternative email which can be used to contact you additionally (не е ист домен како блокиран молам).

Ажурирање и Поддршка претплата

Оваа услуга ви нуди бесплатни ажурирања, приоритет техничка поддршка и ја препраќа на софтверот и лиценца клучеви за време на траењето утврдени за време на вашиот купување. Софтверот нема да престане да функционира како демо по вашиот Update и за поддршка на претплата да истече периодот, само способност за да се добие надградби, приоритет за поддршка и redelivery на клучните код на софтверот со цел.

Напредно Превземи гаранција / Резервната ЦД

Врските за симнување остане во живо за 48 часа. Со купување на овој сервис вие имате пристап до вашиот преземете за 1 или 2 години. На хард ЦД копија на нашиот софтвер може да биде донесено дополнително, и двете опции се дистрибуира од страна на Plimus компанијата.

Клучни-кодот обновување опција

Купени Outlook Увоз волшебникот лиценца доставени преку е-мејл за регистрирани корисници. Но, кодот за регистрација може да се изгубат во случај на хард диск несреќа или други компјутерски дефекти. Затоа, ние нудиме на нашите клиенти за купување на дополнителна опција: Клучни-кодот наплата на услуги. Ние ќе го задржи вашиот лиценцен клуч на наша страна и ќе бидете во можност да го поврати. Само контактирајте ја нашата техничка поддршка и клучните-кодот ќе бидат испратени до вас повторно.

Која е вашата Врати Политика?

Сите наши производи се испраќаат по електронски пат преку интернет на вашата email адреса, ова го прави враќањето на електронски информации невозможно и откако сте ги добиле платена верзија тоа не е можно да се потврди дека нема да го користи. Поради оваа причина, нашите софтверски производи не се враќаат. Да се ​​охрабруваат да ги преземете и оценка на судењето верзии пред купување производ. Ве молиме имајте во предвид дека со купување на софтверот без пробно ќе потврди дека софтверот е одговара на вашите потреби и барања.

Коментарите се затворени.
ВП Socializer Aakash Веб