Најумен, повеќето ефективни решенија за Увоз, Извоз и Наплата на сите на вашиот Outlook mail податоци.

Изгледите За Обновување Wizard

Моќна алатка за .PST за обновување на податоците и OST да PST формат на конверзија. Може да се користи како PST гледачот.

Outlook Recovery Wizard е високо ефикасен и брз PST поправка алатка тоа ќе ви помогне да вратете пораки, задачи, календар записите, белешки, контакти и други објекти од оштетените Outlook PST and OST датотеки. Програмата има едноставен волшебник-базиран интерфејс кој им овозможува на буквално секој да враќање на оштетени Outlook датотеките со податоци во минути, така, намалување на застојот и елиминирање на потребата за скапа за итни случаи обнова податоци услуги обезбедени од страна на трети лица. Никакво претходно искуство на податоци за обновување или бара посебни вештини!

Нови изгледи Поправка Клучните предности на Outlook Recovery Wizard се брзина, едноставност и употреба на неколку напредни алгоритми за обновување на податоци реставрација мулти-pass. Софтверот е врз основа на комерцијален обновување мотор кој работат неколку алгоритми за да се осигури дека PST датотека се обнови е анализирано до максимален степен и сите можни мерки се преземени за да се извлече оштетени PST структури на податоци.

Прв, програмата ја скенира содржината на PST, OST датотека и изгледа за насловите и потпис укажува на корисникот’s податоци. Еднаш пронајден, на Outlook Recovery алатката се обидува да одговара на индекси со наоѓаат податоци. Резултати од овој обид се прикажува на корисникот на преглед фаза.

Конечно, обнови Outlook податоците се зачувуваат на излезната датотека според индексот структура. Да го стави едноставно, Outlook Recovery Wizard прифаќа влез PST или OST датотека, обидите да се најде било да се обновуваат податоци, поправки и ги спасува на PST датотека на стариот Outlook формат или на Outlook 2003+ PST формат, во зависност од корисникот’s избор. И голема работа за овој софтвер е во тоа што вие не треба да се направи нешто – само точка на датотека, ја прилагодите неколку recovery options и посно назад за да види Outlook Recovery работат својата магија!

Преземетеза Windows 32/64 малку Купувањелиценца кодот онлајн

Системски Побарувања: Microsoft Windows оперативен СИСТЕМ, 32 или 64-битна верзија, Microsoft Outlook 97-2016 за Windows, 32 битна верзија (со 64 битна верзија може да се спаси обнови податоци за EML датотеки само). Извор датотеки на компатибилен формат: *.супституциона терапија, *.pst.

Подолу е листа на the most remarkable features of Outlook Recovery Wizard

Програмата има едноставен интерфејс базиран на лесен за да го користите волшебникот за. Волшебникот се состои од следниве кратки чекори:

 1. Избор на датотеката на изворниот код и целен директориум;
 2. Анализа и преглед на санираат Outlook податоци;
 3. Заштеда на обновени PST податоци.
 • Употреба на неколку напредни алгоритми за обновување на податоци мулти-pass од оштетените PST and OST датотеки – обезбедува 100% обновување ефикасност
 • Бара апсолутно никакво познавање на Outlook обнова податоци основите или претходната обновување искуство – процесот е едноставна и јасна
 • Оптимизација и де-фрагментација на излезната датотека. Сите датотеки генерирани од страна на програмата се веќе набиен и де-расцепкани, па you don’t треба да ги користите Компактен command во Outlook за да се намали структура големина
 • Можноста да се конвертира OST датотеки на PST
 • Поддршка на датотеки преку 4 МК по големина
 • Ги отстранува лозинка заштита од обнови датотеки и поддржува обновување од password-protected files
 • Обновува податоци од шифрирана PST датотеки
 • Го чита и прегледи на содржината на PST и OST датотеки, може да се користи како PST гледачот
 • Обновува сите видови на предмети од Outlook PST датотеки: пораки, контакти, од календарот, белешки, итн.
 • Компатибилен со PST датотеките создадени во Microsoft Outlook 97-2016 и OST датотеки кои се користат во Microsoft Exchange
 • Ја задржува оригиналната датотека непроменети и неизменета, заштедува обнови податоци на нови, набиен и оптимизиран за излезната датотека

Ве молиме имајте предвид дека демо верзија на Outlook Recovery Wizard покажува содржината на пораки и други предмети за неколку секунди и ги покрива со панелот. Сепак, ова треба да биде доволно да ги видите информациите што се потенцијално обновуваат. Демо верзија исто така го обновува ограничен број на предмети по папка, така ќе е во можност да се спаси PST датотека, Отвори со Outlook и да се провери колку е таа зачувана.

Поправка На Оштетени PST и OST Датотеки

Outlook Recovery Wizard е одлична алатка за секој кој некогаш се соочува со проблемот на оштетени PST, OST датотеки или би сакале да се добро подготвени за такви случаи на виша сила. Не’т трошете време и пари вработување за обновување на експерти, кои ќе ви наплати прилично денар за секоја порака врати од вашите датотеки. Да заборавите за да го испратите вашиот PST датотеки со приватни и доверливи деловни информации за наплата на услуги и да се грижиш за тоа. Ја преземат контролата на ситуацијата и користење на потенцијалот на оваа голема PST поправка на софтвер од удобноста на вашиот дом или работно место. Обидете се Outlook Recovery Wizard денес и тоа нема’т ве разочараме дури и во повеќето очајни ситуации!

Едноставно да го Користите Outlook Наплата На Комунални Услуги

Outlook Recovery Wizard е прифатлива, лесен за употреба и многу ефикасен, дури и во рацете на почетници. Без разлика што и да се случи со вашиот Outlook датотека со податоци, тоа ќе ве однесе минути за да ги скенираат и да почне да се опоравува вашиот PST податоци. Со Outlook Recovery Wizard, вие освои ' ’т зависи од достапноста на трети лица обновување експерти и плаќаат прилично денар за нивните услуги. Outlook Recovery Wizard ќе се минимизира downtimes и да го зголеми шансите за враќање на сите на вашите информации во ниеден момент!

Нашите Клиенти Се Изберат, Исто Така,:

Outlook Увоз На Волшебникот Outlook Извоз Wizard