Најумен, повеќето ефективни решенија за Увоз, Извоз и Наплата на сите на вашиот Outlook mail податоци.

Купување На Outlook Увоз На Волшебникот Лиценца

Outlook Увоз волшебникот логото Outlook Import Wizard може да се купат преку една од нашите дистрибутери. За ваша погодност, табелата подолу го покажува различни лиценцирање видови и временски ограничувања. Ве молиме изберете го саканиот тип лиценца и кликнете на копчето за да отворите сигурен цел страница. Ако не сте запознаени со лиценца тип, само кликнете на лиценца име да ги прочитате условите, можете исто така да прочитате сите услови во заедничка страница за опис. Пред да нареди Outlook Import Wizard лиценца, ве молиме симнете и да го оцени.

Купување преку PayPro Global:

PayPro Global е Канадската корпорација нудејќи им на најдобар купување искуство со: Кредитна/Дебитна Картичка (Мастер картичка, Виза, Маестро, American Express итн.), Телефон и Факс Цел, Проверете/Парични Средства, PayPal, Преведување, Нарачката, QIWI, Webmoney, Yandex Пари и други методи за плаќање.

Ве молиме кажете ни ако имате било какви прашања додека ставање на вашата нарачка.

 • HOME
 • $1995
  annually
 • Home Use Only
 • For 1, 3 or 5 PCs
 • Use on Server – NO
 • Use on Virtual PC – NO
 • Regular updates
 • Standard support
 • Data: Personal & Family
 • Try it Free
 • Buy Now
 • BUSINESS
 • $3995
  annually
 • Corporate Use
 • For 1 – 50 PCs
 • Use on Server – NO
 • Use on Virtual PC – YES
 • Regular updates
 • Extended support
 • Data: Staff & Clients
 • Try it Free
 • Buy Now
 • SITE
 • $9995
  annually
 • Corporate Use
 • Up to 100 Activations
 • Use on Server – YES
 • Use on Virtual PC – YES
 • Regular updates
 • Priority support
 • Data: Staff & Clients
 • Try it Free
 • Buy Now
 • TECHNICAL
 • $36595
  annually
 • Commercial Use
 • Unlimited Activations
 • Use on Server – YES
 • Use on Virtual PC – YES
 • Regular updates
 • Priority support
 • Data: Clients
 • Try it Free
 • Buy Now

 

* – Цените се изразени во американски долари.
** – лиценца стандардно важност е поставен на една година, можете да ја промените оваа опција ако е потребно. Дозволата важи од датумот на купување.
*** – годишни лиценци може да се продолжи со 50% попуст.

лиценца Опис

 • Дома Лиценца може да се активира на компјутерот во сопственост од страна на сопственикот на лиценцата и се наоѓа во неговиот / нејзиниот дом. Користење на софтвер надвор од локацијата на домот е забрането со лиценца услови. Дома лиценца може да се користи само за процесот на податоци на дозвола на сопственикот и податоци кои припаѓаат на неговото/нејзиното семејство членови, комерцијална употреба и за употреба во внатрешноста на компаниите не е дозволено.
 • Бизнис Лиценца им овозможува на компаниите и сопствениците на малите бизниси да го активирате софтверот и го користат за да им служи на своите клиенти и вработени. Оваа лиценца не може да биде активиран само на еден компјутер и тоа е потребно да се купат посебна лиценца за секој вработен (крајниот корисник). Том попусти се обезбедени.
 • Технички Лиценца предвидени за техничари (“ИТ момци”) кој им помага на своите клиенти во Outlook миграција и конверзија. Технички лиценца Ви овозможува да го активирате софтверот на компјутер кои припаѓаат на клиентот на носителот на лиценцата. Еден Технички лиценца не може да се активира истовремено на повеќе компјутери и затоа таа треба да се деактивираат штом обработката на податоците се врши. Но износот на активирањето не е ограничен.
 • Мапа На Лиценца му овозможува на корисникот да го инсталирате и да ја активирате софтверот во до 100 компјутери во одреден сајт или објект. А максималниот број на истовремени крајните корисници не може да биде поголема од 100. Активни Мапа на Лиценца може да се користи за процесот на податоците на компанијата на вработени, партнери и клиенти.

Дознај повеќе за софтверски изданија во споредба табелата.

* – Стандард и проширена поддршка понудени 24/7 преку e-mail и on-line веб разговор (кога е достапно).

Забелешка: Ние ќе побара од вас, ве молиме внимателно да ги прочитате ДЛКК пред да инсталирате нашите производи. Ако ние веруваме дека може да ја прекршила (или постапил на начин што укажува дека немаат намера да се или не се во состојба да се усогласат со) било која точка на лиценцирање услови, ние може во секое време да го раскине Договорот за лиценца за краен корисник, во нашата сопствена дискреција и без претходна најава до вас, и без надоместок. Ве молиме имајте предвид дека било раскинување на Договорот, исто така, ќе го прекине вашата лиценца за користење на Производот(с).

Outlook Import Wizard е најбрз eml да pst, eml да outlook конвертор, увоз и трансфер eml, msg, emlx пораки во Microsoft Outlook. Outlook Import Wizard лиценца код може да се купат на on-line 24 часа на ден, 7 дена неделно со користење на кредитни картички (Виза, Мастер картичка, Американ Експрес) Преведување, Телефон, Факс, Пошта, Проверете, Пари со цел, Локалните банкарски трансфер Pay Pal итн. со кликнување на копчето кое го гледаш на маса abow.

Што се PayPro Global и FastSpring?

Нашите Софтверски производи се продаваат преку PayPro Global и FastSpring препродавач компании, тие зема плаќања преку сите големи кредитни картички, како и Плаќаат Пал, пари наредби и проверки. Препродавачи прифати клиент плаќања преку Виза, Mastercard®, American Express®, Откријте®, Маестро велика БРИТАНИЈА, Самостојна, Diners Клуб, JCB, Сина карта, PayPal™, JCB, проверете, пари со цел, Нарачката, WebMoney и Yandex.Пари. За повеќе информации можете да ја посетите PayProGlobal.com или FastSpring.com веб-сајтови.

Набавка вклучува

Кодот за регистрација испрати автоматски преку e-mail, Outlook Увоз на надградби на софтвер, activations и техничка поддршка преку е-маил за терминот сте ги купиле и документација за терминот купи. Лиценцата вклучува една инсталација на компјутер. Факултативна: Напредно Превземи Гаранција, Лиценца за Обновување и Копија од ЦД испраќаат преку НАС-Mail било каде во светот.

Како Софтвер ќе биде доставен?

Штом вашата цел е успешно да се процесираат матичарот, ќе биде испратена единствена лиценца кодот за нашиот софтвер со чекор-по-чекор регистрација настава. Следејќи регистрација настава, вашиот клуч за заклучување веднаш ќе го отклучите пробна верзија и да ја претвори во целосна функционална верзија. Во повеќето случаи клучните код е веднаш достапен во последните нарачување страница. Можете да ги прочитате, исто така, нашиот често поставувани прашања страница за дополнителни информации за производи за регистрација и испорака.

Зошто регистрација не е пристигнал?

Вие или вашиот Интернет Обезбедувач на Услуги може да биде блокирање на нашиот e-mail со користење на филтер за спам. Обидете се да најдете регистрација на Ѓубре или Спам e-mail папка, потоа побара цел да се навредуваат од страна на нашите поддршка тим. Не заборавајте да им овозможат на нашите e-mail да се верува за вашиот огнен ѕид. Ве молиме да ни овозможи со алтернативни-мејл кој може да се користи за да го контактот што дополнително (не се исти домен, како блокиран ве молиме).

Ажурирање на Поддршка и претплата

Оваа услуга ви нуди бесплатни ажурирања, приоритет техничка поддршка и за пораки да ја препраќа на софтвер и лиценца клучеви (факултативна) за време на траењето наведени во текот на вашата нарачка. Софтверот не ќе престане да функционира по вашиот надградба и поддршка период на претплата е истечен, но ќе се врати на ограничувањата на судењето верзија, способноста да се добие ажурирање, приоритет за поддршка и повратница од клучните код на нарачката софтвер може да се заклучи.

Напредно Превземи Гаранција / Резервна копија на ЦД

Преземете линкови останат живи за 48 часа. Со купување на овој сервис ќе имаат пристап до вашиот ја даунлоадирате за 1 или 2 години. Хард CD копија на нашиот софтвер може да биде донесено дополнително, и двете опции се дистрибуира од страна на препродавачи.

Копче-Код Обнова Опција

Купи Outlook Увоз На Волшебникот лиценца доставен преку е-маил. Но, кодот за регистрација може да се изгуби во случај на хард диск несреќа или други дефекти на компјутер. Затоа, ние нудиме на нашите клиенти да купите дополнителна опција: Копче-Закон За Наплата На Услуги. Ние ќе го задржи вашето лиценца копче на нашата страна и ќе бидете во можност да го направите тоа по барање.

внимание! Ние сме во состојба да обезбеди со опција на клучните код за наплата на жителите на ЕУ. Нашата компанија не е чување на податоците од жителите на ЕУ да биде во согласност GDPR.

Која е вашата Политика на Враќање?

Сите наши производи се испраќаат по електронски пат преку интернет на вашата е-мејл адреса, ова го прави враќањето на електронски информации невозможно и откако имате добиено платена верзија не е можно да се потврди дека нема да го користи. За оваа причина, нашите софтверски производи се не-returnable. Да се охрабруваат да ја преземете и да се оценат пробни верзии пред купување на производ. Ве молиме имајте предвид дека со купување на софтвер, без tryout ќе потврди дека е софтверот ги задоволува вашите потреби и барања.