Најумен, повеќето ефективни решенија за Увоз, Извоз и Наплата на сите на вашиот Outlook mail податоци.

Опис на Нашите Производи

Нашата линија на производи се состои од поголем број на user-friendly и ефикасни алатки кои им помагаат на нашите клиенти се занимаваат со различни аспекти на Microsoft Outlook во разни ситуации: за време на целосни и делумни миграции, бекап и пост-несреќа поврат на. Нашите производи се наменети за многу широка публика, па нивните кориснички интерфејс е поедноставен за да биде јасно и очигледен за луѓето со најмногу основно разбирање од компјутерска и минимално искуство. Ова, сепак, не значи дека нивната функционалност се погодени во секој поглед – сите наши производи се базирани на напредни заштитен мотори кои се комбинираат за ефикасноста и точноста со голема поддршка на популарни формати.

Сите наши производи се 100% компатибилен со Windows 7, 8 and Win10 и Microsoft Outlook 97-2019 (за Windows). За да се обиде некој од нашите производи, во акција, само преземете неговиот бесплатен пробен период верзија од производот страница.

Outlook Import Wizard

Outlook Увоз На Волшебникот - Кликнете на производ слика за детален опис.

Овој увоз алатка драматично ја олеснува задачата на увоз на e-mail пораки во различни формати во Microsoft Outlook.
Програмата поддржува *.eml, *.emlx, *.msg и други датотеки и ви овозможува да префрлувате претходно создадени папка структури од вашиот хард диск на вашиот Outlook PST датотека (повеќето задачи: се конвертира eml да pst, се конвертира msg да pst, увоз eml да outlook, увоз msg додадени фајлови во Outlook ).

На програмата се дела како комбинација eml да pst и msg да pst конвертор одликувајќи се со вграден-во основното интегритет провери и модул ја задржува оригиналната датотека и директориум структура непроменети, кој може да дојде особено корисна за редовен увоз на резервни копии.

Преземете Регистрирај се

Пакетот, исто така, содржи бонус – а слободни mbox да eml конвертор. Со помош на оваа бесплатна алатка можете да се извлече пораки од *.mbox датотеки за иднината на увоз на Microsoft Outlook или PST датотека.

За повеќе информации во врска со Outlook Import Wizard, тоа способности и начини на кои може да ви помогнат, ве молиме посетете ја оваа страница.


Outlook Export Wizard

Outlook Извоз Wizard - Кликнете на производ слика за детален опис.

Outlook Export Wizard е наменет за вадење податоци од вашиот Outlook PST датотеки и заштеда на нив во голем број на формати. На извозот на софтвер пораки по е-пошта, белешки, контакти, календар, задачи и записи во дневникот – сите на објектот видови што се зачувани во Outlook датотеките со податоци. Outlook Export Wizard може да се користи за извоз на e-mail во уредување формати која може да биде изменета, архивирано или објавени на интернет. Алатката е идеален за пренесување Outlook пораки во алтернативни-мејл апликации и правење резервни копии на вашите лични преписки архива.

Преземете Регистрирај се

На програма за работа со постоечките Outlook профили и самостоен PST датотеки и пресоздава нивните папка структура, на хард дискот. Можете или да наведете екстракција на параметри, рачно или да ги искористат предностите на формат autodetection на владата дека автоматски ќе го избере најмногу соодветен формат за предмети се извлекуваат. Outlook Export Wizard е совршена алатка за брзо извезување на податоци од вашиот Outlook со други апликации!

За повеќе информации во врска со Outlook Export Wizard, тоа способности и начини на кои може да ви помогнат, ве молиме посетете ја оваа страница.


Outlook Recovery Wizard

Изгледите За Обновување Wizard - Кликнете на производ слика за детален опис.

Outlook Recovery Wizard е моќен и интелигентни Outlook обнова податоци алатка за оштетените Outlook PST и OST датотеки. Програмата е способен за враќање на е-мејл пораки, контакти, белешки, дневник и записи во календарот – сè што може да се најде во една типична Outlook датотека со податоци. Врз основа на комерцијален PST поправка моторот, програмата користи multi-pass скенирање и обновување за да се постигне одлични ефикасност со кои било датотеки.

Преземете Регистрирај се

Благодарение на чиста и недвосмислена интерфејс, со помош на програма е исклучително лесен – сите што треба да направите е да се следат едноставни инструкциите на екранот и кликнете на вашиот пат низ волшебникот за обновување. Нема посебни знаења или пред обновување искуство е потребно за да успешно се опорави на вашите лични или деловни информации од PST и OST датотеката оштетени откако хардвер несреќа или на електричната енергија.

Програмата работи со самостоен PST и OST додадени фајлови наоѓаат на вашиот хард диск или било дискови поврзани со вашиот КОМПЈУТЕР и не ги изменува датотеката за изворниот код на било кој начин, па можете да бидете сигурни дека работите нема да се влоши по вашите обиди за обновување.

За повеќе информации во врска со Outlook Recovery Wizard, тоа способности и начини на кои може да ви помогнат, ве молиме посетете ја оваа страница.


Производ Белешки:

На регистрираната верзија може да има понова верзија број и вклучуваат дополнителни карактеристики и функционалност отколку што е предвидено во пробна верзија. Лиценцирани корисници имаат право на целосно функционална копија на софтвер и слободни надградби.

На нерегистрирани пробна верзија вклучува регистрација купување потсетници. Нерегистрираните корисник ќе биде во можност да го конвертирате само ограничен број на датотеки. Конвертор е, Не се наменети за увоз на пораки да Outlook Express. Тоа е увоз на пораки во MS Outlook, па MS Outlook инсталација е потребно.

Вашите коментари, предлози или идеи ќе биде многу вредни како што продолжуваат да се направат подобрувања на нашиот софтвер. Ние навистина го цениме вашето мислење. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, прашања во врска со вашата цел, или ако ви треба помош, ве молиме не двоумете се да контактирајте го нашиот тим за поддршка. Само пратете ни e-mail, и ние’ќе се вратам на вас како е можно поскоро.