Најумен, повеќето ефективни решенија за Увоз, Извоз и Наплата на сите на вашиот Outlook mail податоци.

Купите Лиценца Кодот

Outlook Import Wizardeml да pst, eml да outlook конвертор, увоз и трансфер eml пораки до Microsoft Outlook од други комитенти е-маил. Outlook Export Wizardpst да eml екстрактор, outlook алатката за извоз, зачувајте Outlook содржина на одделни датотеки, резервна копија Outlook предмети. Outlook Recovery Wizard – брзо PST обновување алатка за оштетените OST. PST датотека поправка и OST да PST конверзија.

Нашиот софтвер може да се купат на on-line и во светот преку најголемите дистрибутери во Латинска Америка, Канада, Сад и така натаму. Можете да проверете го списокот на нашите овластени дистрибутери.

За ваша погодност: Повеќејазичност нарачување страници, а повеќе од 60 валути се достапни. Outlook Увоз софтвер може да се купат на интернет 24 часа на ден, 7 дена неделно со користење на кредитни картички (Виза, Мастер картичка, Американ Експрес) Преведување, Телефон, Факс, Пошта, Проверете, Пари со цел, Локални банкарски трансфер или да Плаќаат Пал со кликнување на линкот во табелата подолу за вашиот софтверски потреби.

Outlook Увоз волшебникот производ

Outlook Import Wizard

Увоз EML, MSG, EMLX додадени фајлови во MS Outlook PST и да ја задржите структурата на папки непроменети. Се конвертира EML, MSG, EMLX e-mail до досиејата на PST, EML, MSG, RTF, HTML, MHT, TXT формати. Поставување вклучувајќи го и слободното MBOX да EML конвертор – посебно за вадење сандаче.
лиценца законик Преземете Опис

Outlook Извоз Волшебникот производ

Outlook Export Wizard

Извоз Outlook e-mail, контакти, календар, белешки и други Outlook предмети и да ги зачувате како посебни датотеки на различен формат. Резервна копија Outlook Инбокс, Sent Items (Пратени Ставки, Drafts (недовршени), Појдовно сандаче, На избришани Објекти итн. Вграден-во формат на авто-детектор овозможува да ги зачувате предметите во формат кој соодветствува на објект од тип.
лиценца законик Преземете Опис

Изгледите за Обновување на Волшебникот за производот

Outlook Recovery Wizard

Враќање на e-mail, контакти, календар, белешки и други предмети од оштетените .PST и .OST датотеки и да ги зачувате, како нова, здраво PST. Поправка Outlook Инбокс, Sent Items (Пратени Ставки, Drafts (недовршени), Појдовно сандаче, На избришани Објекти итн. Outlook Recovery Wizard може да се користи за да се конвертира OST датотеки на PST формат и враќање на избришани e-mail.
лиценца законик Преземете Опис

Набавка вклучува

Кодот за регистрација испрати автоматски преку e-mail, Outlook Увоз на надградби на софтвер за терминот купи, приоритет техничка поддршка преку е-мејл и документација за терминот купи. Лиценцата вклучува една инсталација на компјутер. Факултативна: Напредно Превземи Гаранција, Лиценца за Обновување и Копија CD-то (Испраќаат преку НАС-Mail било каде во светот.).

Обидете се пред-се купи

Ве молиме преземете нашиот софтвер и обидете се тоа за слободни, дистрибуирани како обид пред-купување и бара евалуација. Да се охрабруваат да ја преземете и пробате ограничен пробна верзија пред да нарачате лиценца. Нашиот софтвер се дистрибуира под два основни видови лиценца. Двете лиценци им овозможи на корисниците да инсталираат и користат софтверот за ограничен услови (1, 2 или 3 години) освен Неограничен тип на лиценца (ако е достапна) кој може да се користи на неодредено време.

  • Дома Лиценца

    Оваа лиценца е за домашна употреба само и непрофитни цели, овозможува да го активирате и да го користите програмата за ограничен износ на Процесори кои припаѓаат на лиценца сопственикот. Лиценциран софтвер не треба да биде пристапено од други корисници локално или преку мрежа. Дома лиценца може да се користи индивидуално од страна на сопственици на лиценца во своите домашна локација. Комерцијална употреба на домот на лиценцата е забрането.

  • Претпријатие Лиценца

    Оваа лиценца fили корпоративна употреба и обезбедува пристап до софтверот на еден корпоративни локација. Оваа лиценца бара да купите лиценца за секоја член на персоналот или клиент компјутерот, тоа им овозможува на комерцијална употреба на софтвер лиценциран на машина (седиште). Претпријатие Лиценца е за оние кои користење на софтвер во нивната компанија или да им служи на своите клиенти.

  • Мапа На Лиценца

    Оваа лиценца за корпоративна употреба и не ви дава да го користат софтверот на компјутерите во сопственост или под закуп на вашата Организација на еден Сајт за максимум до 100 членови на персоналот по лиценца, како и за средното компјутери се користат исклучиво од страна на таквите членови на персоналот за канцелариска работа (на пр. патување лаптоп и домашен компјутер). Тоа не опфаќа инсталација на компјутери кои се во сопственост или изнајмени од страна на да на вашите Клиенти или други корисници. Оваа лиценца е не се преносливи на друга организација, и не ќе ви овозможи да го користат Софтверот како услуга за Клиентите или други корисници што немаат свои лиценца.

Како Софтвер ќе биде доставен?

Штом вашата цел е успешно да се процесираат матичарот, ќе биде испратена единствен број на копчето за нашиот софтвер со чекор-по-чекор регистрација настава. Следејќи регистрација настава, вашиот клуч за заклучување веднаш ќе го отклучите ограничена верзија и да ја претвори во целосна функционална верзија. Во повеќето случаи клучните код е веднаш достапен во последните нарачување страница. Вие исто така може да сакате да го прочитате најчесто поставувани прашања страница за дополнителни информации за производи за регистрација и испорака.

Зошто регистрација не е пристигнал?

Вие или вашиот Интернет Обезбедувач на Услуги може да биде блокирање на нашиот e-mail со користење на филтер за спам. Обидете се да најдете регистрација на Ѓубре или Спам e-mail папка, а потоа да побара да се препратат на нашиот поддршка. Не заборавајте да им овозможат на нашите e-mail да се верува за вашиот огнен ѕид. Ве молиме да ни овозможи со алтернативни-мејл кој може да се користи за да го контактот што дополнително (не се исти домен, како блокиран ве молиме).

Ажурирање на Поддршка и претплата

Оваа услуга ви нуди бесплатни ажурирања, приоритет на техничка поддршка и препраќа на софтвер и лиценца клучеви за време на траењето специфицирани во текот на купувањето. Софтверот не ќе престане да функционира како демо по Ажурирајте и поддршка период на претплата е истечен, само способност да се добијат ажурирања, приоритет за поддршка и redelivery на клучните код на софтверот цел.

Напредно Превземи Гаранција / Резервна копија на ЦД

Преземете линкови останат живи за 48 часа. Со купување на овој сервис ќе имаат пристап до вашиот ја даунлоадирате за 1 или 2 години. Хард CD копија на нашиот софтвер може да биде донесено дополнително, И двете опции се дистрибуирани од страна на нашите овластени дистрибутери.

Копче-Код Обнова Опција

Купи Outlook дозвола за увоз доставени преку е-маил на регистрирани корисници. Но, кодот за регистрација може да се изгуби во случај на хард диск несреќа или други дефекти на компјутер. Затоа, ние нудиме на нашите клиенти да купите дополнителна опција: Копче-Закон За Наплата На Услуги. Ние ќе го задржи вашиот лиценцен клуч на нашата страна и ќе бидете во можност да се опорави. Само контактирате со нашата техничка поддршка и клучните код ќе бидат испратени до вас повторно.

Која е вашата Политика на Враќање?

Сите наши производи се испраќаат по електронски пат во текот на интернет на вашата e-mail адреса, ова го прави враќањето на електронски информации невозможно и откако имате добиено платена верзија не е можно да се потврди дека нема да го користи. За оваа причина, нашите софтверски производи се не-returnable. Да се охрабруваат да ја преземете и да се оценат пробни верзии пред купување на производ. Ве молиме имајте предвид дека со купување на софтвер, без tryout ќе потврди дека е софтверот ги задоволува вашите потреби и барања.