Најумен, повеќето ефективни решенија за Увоз, Извоз и Наплата на сите на вашиот Outlook mail податоци.

Купување На Outlook Обновување На Волшебникот Лиценца

Изгледите за Обновување Волшебникот логото

Outlook Recovery Wizard е Outlook pst и ost file recovery алатка наменета за поправка outlook пораки, контакти, календар, белешки и други Outlook pst и ost датотеки содржина. Outlook Recovery Wizard алатка може да се купат на on-line 24 часа на ден, 7 дена неделно со користење на кредитни картички (Виза, Мастер картичка, Американ Експрес) Преведување, Телефон, Факс, Пошта, Проверете, Пари со цел, Локални банкарски трансфер или да Плаќаат Пал со кликнување на линкот во табелата подолу за вашиот софтверски потреби.

Нашиот софтвер може да се купат преку еден од двата обезбеди плаќање платформа на нашите продажни агенти. За ваша погодност, табелата подолу го покажува различни лиценцирање видови и временски ограничувања. Ве молиме изберете ја саканата лиценца тип и кликнете на соодветното копче за да отидете на безбедна цел страница. Ако не сте запознаени со лиценца тип, само кликнете на лиценца име за да го прочитате барање, можете исто така да прочитај ги сите услови во нашата купување страница. Пред да нарачате користење лиценца, ве молиме преземете и да се оценат Outlook Recovery Wizard.

Купување преку PayPro Global:

PayPro Глобалната Логото

PayPro Global е Канадската корпорација нудејќи им на најдобар купување искуство со: Кредитна/Дебитна Картичка (Мастер картичка, Виза, Маестро, American Express итн.), Телефон и Факс Цел, Проверете/Парични Средства, PayPal, Преведување, Нарачката, QIWI, Webmoney, Yandex Пари и други методи за плаќање.


 • HOME LICENSE
 • $3990
  non-recurring
 • HOME USE ONLY
 • One Activation
 • Including updates
 • and personal support
 • Buy Now
 • ENTERPRISE LICENSE
 • $7990
  non-recurring
 • COMPANY USE
 • One Activation
 • Including updates
 • and extended support
 • Buy Now

Дома Лиценца може да биде активиран само на компјутер во сопственост на лиценца сопственик и се наоѓа во неговиот/нејзиниот дом. Користење на софтвер надвор од локацијата на домот е забрането со лиценца услови. Дома лиценца може да се користи само за процесот на податоци на дозвола на сопственикот и податоци кои припаѓаат на неговото/нејзиното семејство членови, комерцијална употреба и за употреба во внатрешноста на компаниите не е дозволено.

Претпријатие Лиценца им овозможува на компаниите и сопствениците на малите бизниси да го активирате софтверот и го користат за да им служи на своите клиенти и вработени. Оваа лиценца не може да биде активиран само на еден компјутер и тоа е потребно да се купат посебна лиценца за секој вработен (крајниот корисник). Том попусти се обезбедени.

Што се PayPro Global и FastSpring?

Нашите Софтверски производи се продаваат преку PayPro Global и FastSpring препродавач компании, тие зема плаќања преку сите големи кредитни картички, како и Плаќаат Пал, пари наредби и проверки. Препродавачи прифати клиент плаќања преку Виза, Mastercard®, American Express®, Откријте®, Маестро велика БРИТАНИЈА, Самостојна, Diners Клуб, JCB, Сина карта, PayPal™, JCB, проверете, пари со цел, Нарачката, WebMoney и Yandex.Пари. За повеќе информации можете да ја посетите PayProGlobal.com или FastSpring.com веб-сајтови.

Набавка вклучува

Кодот за регистрација испрати автоматски преку e-mail, Outlook Увоз на надградби на софтвер, activations и техничка поддршка преку е-маил за терминот сте ги купиле и документација за терминот купи. Лиценцата вклучува една инсталација на компјутер. Факултативна: Напредно Превземи Гаранција, Лиценца за Обновување и Копија од ЦД испраќаат преку НАС-Mail било каде во светот.

Како Софтвер ќе биде доставен?

Штом вашата цел е успешно да се процесираат матичарот, ќе биде испратена единствена лиценца кодот за нашиот софтвер со чекор-по-чекор регистрација настава. Следејќи регистрација настава, вашиот клуч за заклучување веднаш ќе го отклучите пробна верзија и да ја претвори во целосна функционална верзија. Во повеќето случаи клучните код е веднаш достапен во последните нарачување страница. Можете да ги прочитате, исто така, нашиот често поставувани прашања страница за дополнителни информации за производи за регистрација и испорака.

Зошто регистрација не е пристигнал?

Вие или вашиот Интернет Обезбедувач на Услуги може да биде блокирање на нашиот e-mail со користење на филтер за спам. Обидете се да најдете регистрација на Ѓубре или Спам e-mail папка, потоа побара цел да се навредуваат од страна на нашите поддршка тим. Не заборавајте да им овозможат на нашите e-mail да се верува за вашиот огнен ѕид. Ве молиме да ни овозможи со алтернативни-мејл кој може да се користи за да го контактот што дополнително (не се исти домен, како блокиран ве молиме).

Ажурирање на Поддршка и претплата

Оваа услуга ви нуди бесплатни ажурирања, приоритет техничка поддршка и за пораки да ја препраќа на софтвер и лиценца клучеви (факултативна) за време на траењето наведени во текот на вашата нарачка. Софтверот нема да престанат да функционираат како демо по вашето ажурирање на поддршка и претплата период е истечен, само способност да се добијат ажурирања, приоритет за поддршка и redelivery на клучните код на софтверот цел.

Напредно Превземи Гаранција / Резервна копија на ЦД

Преземете линкови останат живи за 48 часа. Со купување на овој сервис ќе имаат пристап до вашиот ја даунлоадирате за 1 или 2 години. Хард CD копија на нашиот софтвер може да биде донесено дополнително, и двете опции се дистрибуира од страна на препродавачи.

Копче-Код Обнова Опција

Купи Outlook Увоз На Волшебникот лиценца доставен преку е-маил. Но, кодот за регистрација може да се изгуби во случај на хард диск несреќа или други дефекти на компјутер. Затоа, ние нудиме на нашите клиенти да купите дополнителна опција: Копче-Закон За Наплата На Услуги. Ние ќе го задржи вашето лиценца копче на нашата страна и ќе бидете во можност да го направите тоа по барање.

Која е вашата Политика на Враќање?

Сите наши производи се испраќаат по електронски пат преку интернет на вашата е-мејл адреса, ова го прави враќањето на електронски информации невозможно и откако имате добиено платена верзија не е можно да се потврди дека нема да го користи. За оваа причина, нашите софтверски производи се не-returnable. Да се охрабруваат да ја преземете и да се оценат пробни верзии пред купување на производ. Ве молиме имајте предвид дека со купување на софтвер, без tryout ќе потврди дека е софтверот ги задоволува вашите потреби и барања.

Отклучување што се Outlook Увоз алатка со лиценца кодот и да ги конвертирате неограничен износ на EML MSG VCF датотеки да PST и други формати. Брзо и кавга слободен увоз на EML датотеки во Outlook.