Најумен, повеќето ефективни решенија за Увоз, Извоз и Наплата на сите на вашиот Outlook mail податоци.

Изгледите За Обновување Wizard

Моќна алатка за .PST за обновување на податоците и OST да PST формат на конверзија. Може да се користи како PST гледачот.

Outlook Recovery Wizard е високо ефикасен и брз PST поправка алатка тоа ќе ви помогне да вратете пораки, задачи, календар записите, белешки, контакти и други објекти од оштетените Outlook PST/OST датотеки. Програмата има едноставен волшебник-базиран интерфејс кој им овозможува на буквално секој да враќање на оштетени Outlook датотеките со податоци во минути, така, намалување на застојот и елиминирање на потребата за скапа за итни случаи обнова податоци услуги обезбедени од страна на трети лица. Никакво претходно искуство на податоци за обновување или бара посебни вештини!

Outlook Repair utilityКлучните предности на Outlook Recovery Wizard се брзина, едноставност и употреба на неколку напредни обновување алгоритми за мулти-да помине на податоци реставрација. Софтверот е врз основа на комерцијален обновување мотор кој работат неколку алгоритми за да се осигури дека PST датотека се обнови е анализирано до максимален степен и сите можни мерки се преземени за да се извлече оштетени PST структури на податоци.

Прв, програмата ја скенира содржината на PST, OST file and looks for headers and signatures pointing to user’;s data. Еднаш пронајден, на Outlook Recovery алатката се обидува да одговара на индекси со наоѓаат податоци. Резултати од овој обид се прикажува на корисникот на преглед фаза.

Конечно, на обнови Outlook data is saved to the output file according to the index structure. To put it simply, Outlook Recovery Wizard accepts an input PST / OST датотека, attempts to find any recoverable data, поправкаs and saves them to a PST датотека на стариот Outlook формат or to the Outlook 2003+ PST формат, depending on the user’;s choice. And the great thing about this software is that you don’;t need to do anything –; just point to the file, adjust a couple of recovery options and lean back to watch Outlook Recovery work its magic!

Преземетеfor Windows 32/64 bitКупувањелиценца кодот онлајн

System Requirements: Microsoft Windows OS, 32 or 64-bit version, Microsoft Outlook 97-2016 for Windows, 32 bit edition (with 64 bit edition you may save recovered data to EML files only). Source files of compatible format: *.ost, *.pst.

Below is a list of the most remarkable features of Outlook Recovery Wizard

The program has a very simple interface based on an easy to use wizard. The wizard consists of the following short steps:

 1. Selection of the source file and target directory;
 2. Analysis and preview of repaired Outlook податоци;
 3. Saving of the recovered PST податоци.

 • Употреба на неколку напредни алгоритми за мулти-да помине на податоци закрепнување од оштетени PST/OST files –; ensures 100% recovery efficiency
 • Бара апсолутно никакво познавање на Outlook обнова податоци basics or previous recovery experience –; процесот е едноставна и јасна
 • Оптимизација и defragmentation на излезна датотека. Сите датотеки се генерирани од програмата се веќе набиен и defragmented, so you don’;t need to use the Компактен command во Outlook за да се намали структура големина
 • Можноста да се конвертира OST датотеки на PST
 • Support of files over 4 GB in size
 • Removes password protection from recovered files and supports recovery from password-protected files
 • Recovers data from encrypted PST датотеки
 • Reads and previews the content of PST и OST датотеки, can be used as PST гледачот
 • Recovers all types of objects from Outlook PST датотеки: пораки, контакти, од календарот, белешки, итн.
 • Compatible with PST files created in Microsoft Outlook 97-2016 and OST files used in Microsoft Exchange
 • Keeps the original file intact and unchanged, saves recovered data to a new, compacted and optimized output file

Please note that the demo version of Outlook Recovery Wizard покажува содржината на пораки и други предмети за неколку секунди и ги покрива со панелот. Сепак, ова треба да биде доволно да ги видите информациите што се потенцијално обновуваат. Демо верзија исто така го обновува ограничен број на предмети по папка, така ќе е во можност да се спаси PST датотека, Отвори со Outlook и да се провери колку е таа зачувана.

Поправка На Оштетени PST и OST Датотеки

Outlook Recovery Wizard е одлична алатка за секој кој има некогаш сте се соочи со проблемот на оштетени PST, OST датотеки или би сакале да се добро подготвени за такви случаи на виша сила. Don’;t waste time and money hiring recovery experts who will charge you a pretty penny for every message restored from your files. Да заборавите за да го испратите вашиот PST датотеки со доверливи приватни и бизнис информации за обновување на услуги и да се грижиш за тоа. Ја преземат контролата на ситуацијата и користење на потенцијалот на оваа голема PST поправка софтвер од удобноста на вашиот дом или работно место. Обидете се Outlook Recovery Wizard денес and it won’;t disappoint you even in the most desperate situations!

Едноставно да го Користите Outlook Наплата На Комунални Услуги

Outlook Recovery Wizard е прифатлива, лесен за употреба и многу ефикасен, дури и во рацете на почетници. Без разлика што и да се случи со вашиот Outlook датотека со податоци, тоа ќе ве однесе минути за да ги скенираат и да почне да се опоравува вашиот PST податоци. Со Outlook Recovery Wizard, you won’;t depend on the availability of third-party recovery experts and pay a pretty penny for their services. Outlook Recovery Wizard ќе се минимизира downtimes и да го зголеми шансите за враќање на сите на вашите информации во ниеден момент!

Нашите Клиенти Се Изберат, Исто Така,:

Outlook Увоз На ВолшебникотOutlook Извоз Wizard

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
 ; ; ; ; ;
Cancel

Create your own review

Average rating:  ;
 ;2 reviews
Good product

Thank you very much for a good product it worked like a charm, and soon I will need an additional license.

2GB+ of email files were successfully recovered. Probably the best $40 I ever spend on software!

 ;