The smartest, most effective solutions for Importing, Exporting and Recovering all of your Outlook mail data. PST Repair, Outlook Import, Export and Recovery.

Outlook Import WizardOutlook Export WizardOutlook Recovery Wizard

Importit EML për PDT Outlook Import Wizard me

31 Maj, 2012 Atie Uhan Copyright ©; www.outlookimport.com

Outlook Import Wizard është gjithçka që ju po kërkoni në një EML të importit PDT program: i thjeshtë, intuitiv, efikas, shpejtë dhe duke ofruar-shkëmb të ngurta funksionalitetin për një çmim të volitshme. Kjo tmerrshëm importit EML për PDT application allows you to import emails saved in .EML, .EMLX dhe. Formatet msg nga klientë të tjerë email në MS tuaj Profili Outlook ose një Fotografi PDT. Në thelb, Outlook Import Wizard funksionon si një msg PST të tek EML për PDT converter me një modul të shpejtë ndërtuar-në për kontroll integritetit primar të porosive burimore.

Import EML to PST, Convert EML to PST - All in One ToolThe importit EML për PDT software enables you to import email messages with attachments and even Fotografi të importit të çdo lloji për Outlook. Në rastin e fundit, Fotografi do të shtohet në Outlook si të bashkëngjitni skedarë pavarur, të cilat mund të përdoren për mbështetjen e dokumenteve të rëndësishme apo ruajtjen e tyre në Outlook për qasje të shpejtë një-click dhe ndarjen e. Nëse jeni të importuar fotografi të cilat janë mbështetur natively nga Outlook, si EML, VCF, Msg, ICL dhe të tjerët, ata do të konvertohet në objekte përkatëse apo Outlook regjistrimeve automatikisht.
Një nga karakteristikat më të shquar të Outlook Import Wizard është aftësia e tij për të krejtësisht të ruajtjen e dosje dhe Struktura subfolder për seamless, crossovers plota me pak ose aspak kohë të nevojshme për menaxhimin e migrimit post-kuti postare. Ky funksion edhe vjen në jashtëzakonisht i dobishëm për importimin e backups email përsëri në Outlook, since you don’;t need to care about mismatching folders anymore.

free_download Purchase Outlook Import tool online

Si një bonus shtoi, ne të ju jap një mbox të lirë për konvertim EML kështu që ju mund ekstrakt email nga *. fotografi mbox për të ardhmen importimin EML për Outlook.

Read more…;

Eksporti email Outlook dhe Outlook kontakte me Eksport magjistar

30 maj, 2012 Atie Uhan Copyright ©; www.outlookimport.com

Eksportit Outlook Emails (PST të EML) me Outlook Tool Export Wizard. Outlook Export Wizard është një multi-funksionale eksportit dhe konvertimit mjet që ju mundëson për nxjerrjen Outlook fotografi PDT dhe për të shpëtuar këto të dhëna në një numër të formateve të.

Nevoja për eksportit email Outlook në EML ose msg fotografi ot edhe dokumentet e Word? Dëshironi të ndajnë mesazhe nxjerrë Outlook mbi Web dhe kanë nevojë për ato në format HTML? Duke kërkuar për një mënyrë për të transferuar email dhe kontakte nga Outlook për një klient email alternativ? Konsiderojmë se bëhet!

Export Outlook messages and extract Outlook contacts with Outlook Export Wizard

Outlook Export Wizard është një nga produktet tona më të njohura dhe më pragmatike deri më sot për të dhënat Outlook eksportuese. A multi-funksionale Outlook eksportit dhe konvertimit mjet, Eksport magjistar i ju mundëson që të ekstrakt përmbajtjen e fotografi PDT Outlook: eksportit email Outlook, Kontaktet, kalendar, shënime, vese dhe ruajtur të dhënat në formate të ndryshme.
Çdo send që mund të strehohen në Outlook është eksportuar dhe mund të konvertohet me këtë mjet një. Email mesazhe, shënime, kalendar Detyrat, ditar artikuj dhe Kontaktet ; asgjë nuk është jashtë të arrijnë për Outlook Export Wizard. Eksportuar një herë, këto fotografi janë të qasshme për konvertim të jetë redaktuar, publikohen dhe të përpunuara nga palë të treta programe të tjera. Përveç kësaj, the Outlook Export Wizard është një mjet i sofistikuar backup, gjendje për të lehtësuar fotografi duke u qasur nga redaktorët korresponduese.

free_download Purchase Outlook Export tool online

Don’;t ever feel like your information is stagnant –; lëvizin atë dhe kthyer atë, shpejt, lehtë dhe affordably me Wizard tonë Eksport!

Read more…;

Riparimi Outlook PST OST Outlook Rimëkëmbjes Wizard me

23 Mar, 2012 Atie Uhan Copyright ©; www.outlookimport.com

Riparimi Outlook PDT dhe OST fotografi me një shumë efikase dhe të shpejtë Shërim Outlook mjet. Outlook Recovery Wizard will help you restore emails, Detyrat, entries kalendarike, shënime, contacts and other objects from damaged Outlook PDT/OST Fotografi. Nuk ka përvojë para të rikuperimit të dhënave ose aftësitë e veçanta të kërkuara!

Outlook Rimëkëmbjes Wizard është një tjetër një nga lartë-powered ofertat nga OutlookImport.com. Ky mjet në veçanti është një nga më të popullarizuara, çmuar për efikasitetin e saj, Shpejtësia dhe saktësia.

Ju tani do të jetë në gjendje të Outlook riparim email, Detyrat, entries kalendarike, shënime, kontakt dhe objekte të tjera nga damaged PST &; OST Fotografi Outlook.

Sportive një ndërfaqe të thjeshtë magjistar bazë që fuqizon askënd që të rivendosur Outlook korruptuar dhënave fotografi në minuta thjeshtë! Kjo redukton joproduktive dhe eliminon nevojën për shërbimet jepen shërim të shtrenjta të dhënave. Ky program është i lehtë për t'u përdorur për rishtar dhe pro ashtu.

free_download Purchase Outlook Recovery tool online

The user interface for this tool is incredibly easy to maneuver –; pikë, adjust your recovery parameters and let Outlook Rimëkëmbjes Wizard punuar magjinë e saj!

Read more…;

Pa pagesë Email Extractor

21 Mar, 2012 Atie Uhan Copyright ©; www.outlookimport.com

Free Mail Extractor for Mac Mail, Thunderbird, The Bat, Entourage, Turnpike

Ne jemi të kënaqur për të futur disa mjete software quajtur Falas Email Extractor. Extractors email projektuar veçanërisht për të ju ndihmojë për të eksportit email nga dosjet kuti postare dhe të përgatitur ato për migrim ose për arkivimin. Mjete lirë janë projektuar për të punuar me fotografi të formatit kuti postare dhe mund të punojnë me fotografi kuti postare të dëmtuara also. Ne shpresojmë që ju do të gjeni ato të dobishme.

Shkarko pa pagesë Mail Extractor

Mjetet e lira janë thjeshtë për t'u përdorur. Zgjidhni një që korrespondojnë me klientin tuaj email dhe llojin OS dhe ta shkarkuar atë. Run mjet dhe përzgjidhni kartelën kutisë postare. Pastaj të drejtuar numërimin e të gjitha sendet brenda kuti postare, specifikoni dosjen e synuar dhe email ekstrakt formojnë skedarin mbox.

Lista e programeve të pajtueshme kuti postare është më e madhe. Nëse ju nuk e gjeni nxjerrës-mail për klientin tuaj e-mail ne mund të krijojë atë pa pagesë. Ju lutem le të na njohin në qoftë se ju dëshironi të na për të krijuar të reja email nxjerrës.

Our software is trusted by the world’;s most respected brands.

Tags: