E fëmijët e zgjuar, shumica e zgjidhje efektive për Importimin e, Eksportimi dhe Kthimin e të gjitha tuaj të Outlook mail dhënave.

Blerje Outlook Eksportit Magjistar Licencës

Outlook Eksportit Magjistar logo

Outlook Export Wizard është intelektuale Outlook të dhënat e nxjerrës i projektuar për të eksportuar Outlook e-mail dhe sende të tjera për të eml, msg, vcf (vCard), vcs (vCalendar), ics (iCalendar), tnef, html, mht, rtf fotografi me një opsion i formatin Auto-zbulimin e. Outlook Export Wizard shërbimeve mund të blihen on-line 24 orë në ditë, 7 ditë në javë duke përdorur Credit Card (Vizave, Master Card, American Express) Transferimi Wire, Telefoni, Faks, Postë, Kontrolloni, Të holla, Lokale të bankës ose të transferimit të Paguajë Pal duke klikuar në linkun në tabelën më poshtë për software tuaj të nevojave.

Software ynë mund të blihen nëpërmjet të siguruar pagesën platformë software tonë rishites. Për lehtësinë tuaj, tabela e mëposhtme tregon të ndryshme të licencimit llojet dhe kufizimet e kohës. Ju lutem zgjidhni e dëshiruar licencë e llojit dhe kliko butonin e duhur për të hapur faqen e rendit të sigurt. Nëse ju nuk jeni të njohur me licenca të tipit, vetëm klikoni në licenca emri për të lexuar kërkesa, ju gjithashtu mund të dëshironi për të lexoni të hollësishme kushtet. Para se të urdhërojë Outlook Export Wizard licencë, ju lutem shkarkoni dhe të vlerësojë atë.

Blerje nëpërmjet PayPro Global:

PayPro Globale Logo

PayPro Global është një Kanadez korporata ofertën më të mirë blerjen e përvojës nga: Kartë Krediti/Debiti (Master Card, Vizave, Maestro, American Express etj.), Telefonit dhe Faksit Mënyrë që, Shikoni/Cash, PayPal, Transferimi Wire, Rendit Blerje, QIWI, Webmoney, Yandex Para dhe metoda të tjera të pagesave.


 • HOME LICENSE
 • $2495
  one year
 • HOME USE ONLY
  to process personal data
 • One Activation per PC
 • Including updates
 • and personal support
 • Buy Now
 • ENTERPRISE LICENSE
 • $4495
  one year
 • COMPANY USE
  for internal company use
 • One Activation per PC
 • Including updates
 • and extended support
 • Buy Now
 • SITE LICENSE
 • $49595
  unlimited
 • TECHNICAL USE
  to serve clients and staff
 • Multiple Activations
 • Lifetime updates
 • One year of support
 • Buy Now

Home Licencës mund të aktivizohet vetëm në kompjuter në pronësi leje të pronarit dhe të vendosura në të shtëpisë së tij/saj. Duke përdorur software jashtë vendndodhjen e shtëpisë është ndaluar nga termat e licencës. Home licencës mund të përdoret vetëm për procesin e të dhënave të licencës të zotëruesit dhe të dhënave të përkatësisë së tij/saj të anëtarëve të familjes, përdorimi komercial dhe përdorimin brenda në kompani nuk është e lejuar.

Licenca Enterprise lejon kompanitë dhe pronarët e një biznes të vogël për të aktivizuar software dhe e përdorin atë për të shërbyer klientëve dhe punonjësit e tyre. Kjo licencë mund të aktivizohet vetëm në një kompjuter të vetëm dhe është e nevojshme për të blerë një licencë të veçantë për çdo punonjës (në fund përdorues). Zbritje vëllim janë dhënë.

Licenca Site lejon kompanitë dhe pronarët e një biznes të vogël për të aktivizuar software dhe e përdorin atë për të shërbyer klientëve të tyre. Kjo licencë mund të aktivizohet në kompjutera të shumta brenda një qytet fizike. Ai gjithashtu lejon për të aktivizuar software në kompjuterin e klientit, por ajo duhet të hiqet një herë puna është e përfunduar.

Cilat janë PayPro Global dhe FastSpring?

Produktet tona janë shitur nëpërmjet Software PayPro Global dhe FastSpring Kompanitë reseller, ata merr pagesa nëpërmjet të gjitha kartat e kreditit të mëdha, si dhe Pay Pal, urdhra të holla dhe kontrolle. Rishites pranuar pagesa të konsumatorëve përmes Visa, MasterCard, American Express®, Discover®, Maestro MB, solo, Diners Club, JCB, carte Bleue, PayPal™, JCB, kontrolloj, mandat-paguesë, Rendit Blerje, WebMoney dhe Yandex.Money. Për më shumë informacion ju mund të vizitoni PayProGlobal.com ose FastSpring.com faqet e internetit.

Blerje përfshin

Kodi i regjistrimit dërguar automatikisht nëpërmjet email-i, Outlook updates Import software, aktivizimet dhe mbështetje teknike përmes emailit për termin blera dhe dokumentacioni për afat të blerë. Licenca përfshin një instalim për kompjuter. Opsionale: Garanci Shkarko, Rimëkëmbjes licencë dhe CD Backup transportohen nëpërmjet SHBA-mail për të kudo në botë.

Si do të dorëzohen Software?

Sa më shpejt që porosinë tuaj është i përpunuar me sukses nga ofiqari, ju do të dërgohet një kod unik licencë për software tonë me udhëzimin e hap-pas-hapi regjistrimit. Duke ndjekur udhëzimin e regjistrimit, Kodi juaj kryesor menjëherë do të zhbllokuar versionin e gjyqit dhe kthyer atë në versionin e plotë funksionale. Në shumicën e rasteve kodin kyç është menjëherë në dispozicion të fundit urdhërimin faqe. Ju mund të lexoni edhe faqen tonë Pyetjet më të shpeshta për informacion shtesë për produktet e regjistrimit dhe ofrimin.

Pse e regjistrimit nuk është arritur?

Ju ose Shërbimeve të Internetit mund të jenë të bllokuar email duke përdorur një filtër spam. Mundohuni të gjeni regjistrimin në Junk ose email Spam dosje, pastaj të kërkojë urdhër të duroj nga tonë mbështetje ekipi. Mos harroni për ta mundësuar email tonë të besuar për firewall tuaj. Ju lutemi të na japin me email alternative e cila mund të përdoret për të lidhen me ju plotësuese (nuk është e njëjtë si domain bllokuar ju lutem).

Update dhe Mbështetje abonimit

Ky shërbim ju ofron përditësime falas, mbështetje prioritare teknike dhe resends e software dhe çelësat licencës (opsionale) për kohëzgjatjen e specifikuar gjatë blerjes tuaj. Software nuk do të pushojë për të funksionuar si demo, pas update dhe mbështetja e abonimit periudhe ka skaduar, vetëm aftësia për të marrë përditësime, prioritet mbështetjen dhe redelivery kryesorë të kodit të softuerit në mënyrë që.

Garanci Shkarko / CD rezervë

Download links të mbetet për të jetuar 48 orë. Me blerjen e këtij shërbimi, ju do të keni akses për të shkarkuar tuaj për 1 ose 2 vjet. Hard CD për të kopje të software tonë mund të dorëzohet në mënyrë plotësuese, të dy opsionet janë shpërndarë nga rishites.

Çelësi-Kodi Rimëkëmbjes Opsion

Blerë Outlook Eksportit Magjistar licencë të dorëzuar përmes emailit. Por kodi i regjistrimit mund të jetë e humbur në rast të një hard drive të rrëzimit ose të tjera të kompjuterit malfunctions. Prandaj, ne ofrojmë klientëve tanë për të blerë opsion shtesë: Çelësi-Kodi Shërim Të Shërbimit. Ne do të vazhdojmë kyçe tuaj të licencës në anën tonë dhe ju do të jetë në gjendje të mbulojë atë me kërkesë.

Çfarë është tuaj të Politikave të Kthimit?

Të gjitha produktet tona janë dërguar në mënyrë elektronike në internet tek adresa juaj email, kjo e bën kthimin e informacionit elektronik i pamundur dhe një herë ju keni marrë versionin e paguar nuk është e mundur për të verifikuar se ju nuk do të përdorin atë. Për këtë arsye, software ynë e produkteve janë të pakthyeshme. Ju jeni të inkurajuar për të shkarkuar dhe për të vlerësuar gjyqësore versionet e para për blerjen e produktit. Ju lutem vini re se me blerjen e software pa tryout ju konfirmoj që software është i plotëson nevojat tuaja dhe kërkesat.

Merr versionin e plotë të programeve Outlook Export Wizard. Blerje licencën dhe zhbllokuar funksionale pakufizuar e mirë në klasë nxjerrës Outlook.