E fëmijët e zgjuar, shumica e zgjidhje efektive për Importimin e, Eksportimi dhe Kthimin e të gjitha tuaj të Outlook mail dhënave.

Gjyqësore Shkarkime

Shkarko pa pagesë software gjyq për konvertim Outlook, nxjerrjes dhe shërim. Blerje e licencës për të kthyer në gjykim të kufizuar në software të plotë funksionale.

Shkarko Outlook Import Wizard konfigurimin Shkarko Outlook Export Wizard konfigurimin Shkarko Outlook Rimëkëmbjes Wizard konfigurimin

Outlook Import Wizard

Lehtë për t'u përdorur shërbimeve që ndihmon për të kthyer dhe importit *.eml, *.emlx, *.mbox, *.msg dhe fotografi të tjera të Outlook. Universal gjitha në një email dhe kontaktet e importit të shërbimeve kombinuar mundësitë e EML për PST, MSG për PST, VCF për PST converters në një mjet.

Outlook Import Wizard siguron mënyrë të përshtatshme për të migruar nga çdo klient email mbështetur të tilla si Outlook Express ose Windows Mail për Microsoft Outlook. Me Outlook Shërbimet e importit ju do të jetë në gjendje për të lëvizur krijuar më parë strukturën dosjet dhe mesazhe nga hard drive tuaj për të Microsoft Outlook.

Shkarkuarpër Windows 32/64 pak Blerjeleje kodi online

Shkarko si: EXE | ZIP | RAR
Përditësimi i fundit: 26 qershor 2019, V7 Madhësia e dokumentit: 1.2 Mb
type Release: 32-pak dhe 64-bit versionet pako.

Gjuhe: Anglisht, Gjermane, Franceze, Ruse, kroate, Italiane, Spanjolle, Portugalisht, Holandeze, Suedeze, Daneze, Japoneze

Software ynë e gjykimeve janë në dispozicion për vlerësim dhe kanë të gjithë të njëjtën gjë, por të kufizuara karakteristika si tonë regjistruar versionet. Gjatë periudhës provuese të, ju do të keni qasje të plotë në ynë Mbështetje Teknike ekipi. Nëse preferoni të mos shkarkuar, ju gjithashtu mund të urdhërojë një CD e cila përfshin Outlook Import Wizard instalues. Backup CD opsion mund të jetë i zgjedhur në mënyrë plotësuese në urdhërimin faqe.

Lexoni se si për të instaluar dhe të regjistruar Outlook Import Wizard?


Kërkesat E Sistemit:

 • Sistemi: Microsoft Windows 98, Me, NT 4.0, 2000, Win XP, Windows 7, Win 8, Win 10.
 • Kërkohet: Microsoft Outlook 98, 2000, 2002, 2003, 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 (32 dhe 64-bit) i instaluar dhe konfiguruar. Outlook 2010 dhe mbi të duhet të jetë i instaluar në mënyrë të pavarur.
 • Rezolucioni minimal i ekranit: 1920×1080
 • Rekomanduar: 1.0 GHz procesor ose më e lartë, 512 MB RAM (1 GB rekomanduar) të mjaftueshme të lirë hapësirë në hard disk në dispozicion.

Nëse ju nuk keni Microsoft Outlook instaluar, ju mund të përdorni Microsoft CDO Package në vend të kësaj megjithatë ajo është e kufizuar për të krijuar PST fotografi pa Unicode Mbështetja plus maksimale PST Madhësia është e kufizuar nga 2GB.

 

Outlook Export Wizard

mjet intelektual i projektuar për të eksportuar Outlook e-mail, kalendari, shënime, kontaktet, attachments dhe sende të tjera nga Microsoft Outlook ose PST paraqesë për backup, konvertimit dhe qëllime të mjekësisë ligjore.

Outlook Export Wizard, një i lehtë për t'u përdorur shërbimeve intelektuale dhe të sakta për eksportuese përmbajtja e Microsoft Outlook PST fotografi dhe për të shpëtuar të dhënat e nxjerra në formate të shumta të të dhënave. Programi zgjidh një gamë të gjerë çështjesh zakonisht lidhen me shkallë të gjerë konvertimin e PST fotografi në formate të tjera të të dhënave.

Shkarkuarpër Windows 32/64 pak Blerjeleje kodi online

Shkarko si: EXE | ZIP | RAR
Përditësimi i fundit: 28 korrik 2019, V7 Madhësia e dokumentit: 1.2 Mb

Gjuhe: Anglisht, Gjermane, Franceze, Ruse, kroate, Italiane, Spanjolle, Portugalisht, Holandeze, Suedeze, Daneze, Japoneze

Software ynë e vlerësimit versionet janë në dispozicion për tryout dhe kanë të gjithë të njëjtën gjë, por të kufizuara karakteristika si tonë paguar versionet. Gjatë periudhës provuese të, ju do të keni qasje të plotë në ynë Mbështetje Teknike ekipi. Nëse preferoni të mos shkarkuar, ju gjithashtu mund të urdhërojë një Gjyq të një CD e cila përfshin Outlook Export Wizard instalues. Backup CD opsion mund të jetë i zgjedhur në mënyrë plotësuese në urdhërimin faqe.

Lexoni se si për të instaluar dhe të regjistroheni software tonë në shembullin e Outlook Import Wizard?


Kërkesat E Sistemit:

 • Sistemi: Microsoft Windows 98, Me, NT 4.0, 2000, Win XP, Windows 7, Win 8, Win 10.
 • Kërkohet: Microsoft Outlook 98, 2000, 2002, 2003, 2007, 2010, 2013 ose 2016 (32 dhe 64-bit) i instaluar dhe konfiguruar. Outlook 2010 dhe mbi të duhet të jetë i instaluar në mënyrë të pavarur.
 • Rekomanduar: 1.0 GHz procesor ose më e lartë, 512 MB RAM (1 GB rekomanduar) të mjaftueshme të lirë hapësirë në hard disk në dispozicion.

Nëse ju nuk keni Microsoft Outlook instaluar, ju mund të përdorni Microsoft CDO Package në vend të kësaj megjithatë ajo është e kufizuar për të krijuar PST fotografi pa Unicode Mbështetja plus maksimale PST Madhësia është e kufizuar nga 2GB.

 

Outlook Repair Wizard

Outlook Recovery Wizard është shumë efikas për shërim mjet për të dëmtuar PST dhe OST fotografi të bazuar në një të pronarit motor me multi-kalojë shërim algoritmet për të ndërtuar atë OST për PST konvertues.

Outlook Recovery Wizard ishte krijuar me një theks të veçantë në lehtësinë e përdorimit dhe efikasitetin shërim. Programi është në gjendje të shërohet mesazhe email, kontaktet, detyrat, shënime dhe objekte të tjera nga dëmtuar PST ose OST fotografi. E thjeshtë, ndërfaqe magjistar me bazë të programit mundëson të gjithë, edhe ata pa para shërimit përvojë të thellë ose aftësitë e, për rivendosni të dhënat nga një dëmtuar Outlook PST ose OST file në minuta. Gjetën të dhëna mund të ruhen si një PST dosje e vjetër Outlook format ose Outlook 2003+ PST format, në varësi të përdoruesit’s zgjedhje.

Shkarkuarpër Windows 32/64 pak Blerjeleje kodi online

Shkarko si: EXE | ZIP | RAR
Përditësimi i fundit: 05 janar 2019, v5 Madhësia e dokumentit: 1.0 Mb
Gjykimeve Ndërkombëtare: Italiane | Gjermane | Ruse | English

Outlook Recovery Wizard ofron një numër të karakteristika të tjera të, të tilla si automatike post-shërim PST defragmentimi dhe optimizimin e prodhimit fotografi, një mundësi për të konvertohet OST për PST.


Kërkesat E Sistemit:

 • Sistemi: Microsoft Windows 98, Me, NT 4.0, 2000, Win XP, Windows 7, Win 8, Win 10.
 • Kërkohet: Microsoft Outlook 32-bit edicioni ose MS CDO paketa, PST dosjen e Microsoft Outlook 97-2016 (32-pak) ose OST dosjen e MS Exchange 5.0, 5.5, 2000 dhe 2003.
 • Rekomanduar: 1.0 GHz procesor ose më e lartë, 512 MB RAM (1 GB rekomanduar) të lirë hapësirë në hard disk për të ruajtur file gjetën.

Nëse ju nuk keni Microsoft Outlook instaluar, ju mund të përdorni Microsoft CDO Package në vend të kësaj megjithatë ajo është e kufizuar për të krijuar PST fotografi pa Unicode Mbështetja plus maksimale PST Madhësia është e kufizuar nga 2GB.

Moduleve Shtesë :

E Outlook Import Wizard setup paketa përfshin të veçantë MBOX to EML Converter [shkarkuar] (ajo ishte përditësuar me kuti postare procesor grumbull) cila ekstrakte email fotografi nga dosjet e mbox Thunderbird, Entourage ose të tjera mbox mbështetur software. E mbox për eml moduli është i lirë dhe mund të shkarkohen veç e veç:

Shkarko Pa Pagesë Mailbox Heqës

Karakteristika kryesore e Lirë Mbox për EML Konvertuesi (MBOX Extractor)
 • Më të shpejtë MBOX nxjerrëse e-mail në treg
 • funksionet intelektuale për të përcaktuar llojin e file burim, kodimit dhe mbox format
 • Mbështetur për nxjerrjen e email nga .mbox files ruajtur duke ndjekur klientët e-mail: Incredimail, Thunderbird, The Bat, Eudora, MailCopa, Turnpike, Berkeley Mail, Mac-Mail, Entourage
 • grumbull MBOX nxjerrjen modaliteti
 • Për më tepër – Është falas!
Upgrade në versionin e plotë:

Në qoftë se ju keni instaluar tashmë versionin e gjyqit në kompjuterin tuaj, ju mund të blejnë licencën për të versionin e plotë direkt nga aplikimi. Udhëzimi regjistrimi do të dorëzohet për ju në email e dhënë. Licenca Aplikuar do të konvertohet gjykimit tuaj të kufizuar të programeve të plotë funksionale.

Popullore termave të kërkimit të lidhura me software-in tonë:

convert eml për pdt, eml outlook import, eml importit për outlook, EML2PST, eml outlook import, outlook eml importit, Si për të importuar fotografi eml në outlook MS mbajtur dosjet e strukturës, Si për të importuar msg në outlook pst, importimi i një .eml fotografi në outlook, Si për të importit eml në outlook 2007, importar mesazhe msg në outlook, “eml të pst” opinion 2003, eml importit për outlook microsoft, opinion 2007 të importuar fotografi eml, Importoni eml outlook, e-mail.app importit eml, të krijuar .pst nga eml ose msg, eksportimi mail nga windows mail për outlook, të nxjerrë email nga outlook, migrojnë nga outlook për të rrethim, eksportet nga pdt për bat, convert email nga outlook për Thunderbird.

Shkarkoni versionin falas të Outlook Import Wizard, Outlook Export Wizard dhe Outlook Recovery Wizard software dhe të vlerësojë mjet.