E fëmijët e zgjuar, shumica e zgjidhje efektive për Importimin e, Eksportimi dhe Kthimin e të gjitha tuaj të Outlook mail dhënave.

Outlook Import Wizard

Të gjithë ju duhet për të kthyer email tuaj, attachments kontaktet, Emërimet apo edhe të dhëna me porosi për Microsoft Outlook në një dobi. Të kursyer Kohë dhe Përpjekje për Importimin E-Mail në Microsoft Outlook.

EML të PST Converter

Simple EML to PST Conversion

Outlook Import Wizard, [ SHKARKUAR ] një aplikim që ju lejon importimin e-mail të .EML, .EMLX dhe .MSG formatet e ruajtur tjera nga klientët e-mail në Microsoft Outlook ose PST fotografi me lehtësi të shquar. Outlook Import Wizard punon si eml për pst dhe msg për pst converter duke shfaqur ndërtuar në modul për fillor kontroll të integritetit. Kjo i lejon importin jo vetëm mesazhe, por edhe dosjet e bashkangjitur. Dhe në krye të saj të gjitha, Outlook Import Wizard ju lejon ruajtjen strukturën dosje, ndërsa importimin e-mail, cili është veçanërisht i përshtatshëm për importimin e backups.

Shkarkuarpër Windows 32/64 pak Blerjeleje kodi online

Kërkesat E Sistemit: Microsoft Windows 7, Windows 8.1, or Windows 10 (32 ose 64 pak), Microsoft Outlook 97-2019 për Windows, (32 ose 64 pak). Rezolucioni minimal i ekranit: 1920×1080. Burimi fotografi të përputhshme format.

Batch Outlook Import, korrigjim Encoding dhe Filtration e të dhënave

Për përdoruesit e biznesit që duke bërë konvertimin email dhe arkivimin në baza ditore ne kemi zbatuar një Batch Mode. editor të veçantë radhë lejon te specifikoni dosjet burim që përmbajnë dosjet mesazh dhe objektiv PDT. Batch radhë mund të ruhen në dosje dhe të ngarkuar dhe ekzekutuar për të transferuar arkivat email në disa .pst fotografi në të njëjtën kohë.

Outlook Import Wizard mbështet për të punuar në çift me dy 32-bit dhe 64-bit edicionet e Microsoft Outlook. Të shpejtë dhe të saktë Outlook importimi mjet është mundësuar me të vendosur e opsioneve, dhe filtra, të cilat e bëjnë të jetë e mundur për të filtruar emailet nga data, madhësia dhe dosjet e bashkangjitur. E-Mail Preprocessing Engine kthen email koduar nga Mac OS dhe Unix aplikacionet në të fluturuar.

Paketa përmban edhe një bonus – një lirë mbox to eml converter. Me ndihmën e këtij të lirë të shërbimeve që ju mund ekstrakt email nga *.mbox fotografi për të ardhmen importimin e të Outlook.

Importimin e-mail në Microsoft Outlook

Një e-mail klient, është përdorur zakonisht si ruajtje e informacione thelbësore, duke përfshirë e-mail nga shokët, të afërmit, klientët dhe partnerët e biznesit, fotografi të rëndësishme dhe dokumentet. Humbja ose vidhosje deri në atë do të jetë të paktën jashtëzakonisht e pakëndshme, kjo është arsyeja pse përdoruesit duhet të jenë shumë të kujdesshëm dhe të vëmendshëm për të importuar mesazhet në Microsoft Outlook. Por edhe që mund’t sigurojë rezultatin më të mirë të, për fat të mirë, nuk është një program që mund të – dhe kjo është Outlook Import Wizard.

migrimi për MS Outlook

Një mjet i zgjuar, Programi është dizajnuar për të importuar .EML dhe .MSG fotografi në MS Outlook shpejt dhe lehtë, prandaj ajo merr shumë e thjeshtë për të të lënë një të vjetër e-mail klienti për Microsoft Outlook (Outlook Express, Vista Mail, Live Mail, Windows Mail, Incredimail, Thunderbird, The Bat!, Eudora, MailCopa, Eartlink Mailbox, Turnpike, PocoMail, Berkeley Mail, Mac-Mail (Apple Mail), Entourage etj.). Programi mund të përfitojnë të dhënat e shërimit mjetet e përdoruesit, si ajo lejon për të mesazhet e importit rikthehet në MS Outlook, cila mund të jetë mjaft e ndërlikuar, pa Outlook Import Wizard. E besueshme algoritmi i punësuar nga app bën humbjen e të dhënave gjatë importit pamundur. Dhe çfarë’s më shumë, app kujdeset për përdoruesit’s sigurisë: kjo nuk’t ndërhyjë me skanim antivirus, që do të thotë se mesazhet mund të skanuar për viruse dhe sistemi mbetet i mbrojtur. Outlook importimi utility, importet eml dhe msg fotografi email tek Outlook me dosjet e strukturës. Convert EML të PST format.

Outlook Import Wizard Karakteristika

Outlook Import Wizard – lehtë për t'u përdorur shërbimeve që konverton eml dhe msg fotografi në Outlook pst format duke e mbajtur strukturën dosjet.

 • Import-mail fotografi në Microsoft Office Outlook
 • Importit dhe të konvertohet Directories file sistemit të Outlook Dosjet
 • Importi eml fotografi në Outlook, importi msg fotografi në Outlook
 • Konverto eml për Outlook .pst Personale Ruajtje edhe i mbrojtur me fjalëkalim
 • Import arkivuar e-mail mesazhet e ruajtura nga programe të tjera
 • Konverto .eml për .pst, konvertohet .msg për .pst
 • Krijo një të ri nën-dosje për çdo seancë importimin e me vulën e kohës
 • Të ruajtur strukturën dosje, ndërsa importimin fotografi në MS Outlook
 • Importi eml fotografi në default Outlook PST profili, jetimë PST file apo të sapo krijuar PST dosje
 • Importimi filtrat: kufi fotografi nga madhësia, të përjashtuar apo të përfshijë të bashkëngjitni skedarë etj.
 • Importimin opsionet: krijuar subfolders e strukturës apo të importuar të gjitha mesazhet në një dosje
 • Mundësi për të importi msg fotografi si RFC 822 format
 • Preprocessing opsionin për email ruajtur nga Unix dhe MAC OS kompjuterat.
 • Instalimi përfshin i lirë mbox për eml konvertues (Free converter kutia postare mbështet: Entourage .mbox, Incredimail .imm, Mac Mail .dat, PocoMail, MailCopa .mbox, The Bat! .dat Turnpike – Berkeley Mail .txt, Thunderbird,konvertohet mbox për pst)
 • Mac OS X .EMLX fotografi format mbështetje
 • Unicode PST fotografi mbështetje, mund të krijoni .pst fotografi më pastaj 2Gb dhe 4Gb, Outlook 2007 mbështetje
 • Unicode MSG fotografi të krijimit të mbështetur deri konvertimin e-mail për të MSG format
 • Ndërtuar-në e-mail converter eml për msg, msg për eml. Konverto eml fotografi të rtf, msg, pst, html, txt.
 • Importi eml fotografi të ndonjë version të Microsoft Outlook projektuar për Windows OS.
 • Mënyra Batch Processing {lexoni më shumë në lidhje Batch Mode}
 • Të dyja 32-pak dhe 64-pak version janë të përfshira! Outlook 64-pak tani mbështetur!
 • Multilanguage GUI: Anglisht, Gjermane, Franceze, Ruse, Italiane, Spanjolle, Portugalisht, Holandeze, Suedeze, Daneze, Japoneze
 • Të REJA! Mbështet për të importuar VCF kontaktet në Outlook ose VCF për PST dosje
 • Të REJA! Të aftë për të importuar DAT dosjet e TNEF format për Outlook
 • Të REJA! Mbështet për të importuar fotografi të çdo format të Microsoft Outlook. Çdo fotografi mund të jenë të arkivuar tani një ose disa PST fotografi.
 • Gëzojnë user-friendly interface
 • Kurseni kohën tuaj, duke përfituar nga programi’s me performancë të lartë
Çmimet dhe Disponueshmëria

Outlook Import Wizard shkon nën Windows 7, 8, 10 dhe të përputhshme me Outlook 98, 2000, 2002, 2003, 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019. Outlook Import Wizard mund të regjistrohen duke përdorur Licenca individuale – për përdoruesit në shtëpi dhe Licenca Enterprise – për përdoruesit e biznesit, zgjatet licenca Site është gjithashtu në dispozicion. Informacione të mëtejshme në produkt, si dhe të lirë të saj kopje të vlerësimit është në dispozicion nga përshkrimi dhe shkarkuar faqet. Të lirë mbox të eml converter mund të shkarkohen veç e veç duke përdorur këtë link: I lirë MBOX to EML Converter.

Versionin e regjistruar mund të kenë një version i ri numër dhe të përfshijë karakteristika dhe funksionalitetin se të ofruara në versionin e gjyqit. Licencuar përdoruesit kanë të drejtë të plotësisht funksionale kopje të software të lirë dhe jetës përmirësimet.

SHËNIM: E paregjistruara trial version përfshin regjistrimin e blerjes përkujtesa. Një paregjistruara përdoruesit do të jetë në gjendje për të kthyer vetëm një numër i kufizuar i dosjeve. Converter Nuk është projektuar për të mesazhet e importit të MS Outlook Express. Ajo është importimin e mesazheve në MS Outlook, pra MS Outlook instalimi është e nevojshme.

Outlook Import Wizard testuar dhe shqyrtohen nga top faqet Shkarko

Të shumta faqet e internetit software, kompjuteri katalogët, revistat dhe typographers e kanë lavdëruar tonë të shkëlqyer të softuerit dhe të shërbimit të. Outlook Import Wizard është shqyrtuar nga shumë kompjuterin revista redaktorët, ju mund të gjeni të redaksisë komente në krye faqet shkarko. Ne vazhdimisht pranimit të shumta feedbacks nga përdoruesve të software dhe ne jemi krenarë që përdoruesit tanë shumë të vlerësojmë cilësinë e produkteve dhe shërbimeve.

Klientët tanë të zgjidhni

Wizard Outlook Shërim Outlook Eksportit Magjistar