E fëmijët e zgjuar, shumica e zgjidhje efektive për Importimin e, Eksportimi dhe Kthimin e të gjitha tuaj të Outlook mail dhënave.
 
 

Lehtë për t'u përdorur, miqësore për përdoruesit, shpejtë dhe të saktë software Outlook migrimit.

Të gjithë ju duhet për të kthyer në mesazhet dhe kontaktet nga klienti i vjetër postës për Microsoft Outlook. Më të mirë në Import klasës, Eksportuara dhe ky riparim zgjidhje për sherr pa Outlook përpunimit të të dhënave të bazuara në unike Data Konvertimi Engine që punon me çdo version modern Outlook dhe edicionit, edhe 64-bit. Lexoni më shumë në tonë Produktet faqe përshkrimi.

 

EML importit të PDT

Outlook Import Wizard është çdo gjë që ju jeni duke kërkuar në një EML të PST program të importit: thjeshtë, intuitive, efikas, të shpejtë dhe ofrimin e rock-solid funksionalitetin për një çmim të volitshme. Ky import EML tmerrshëm për aplikim PDT ju lejon të importit email ruajtura në EML, .EMLX dhe .MSG formate nga klientët e tjerë email në profilin tuaj MS Outlook ose një skedar PDT. Në thelb, Funksionet Outlook Import Wizard si një msg me PDT të EML për PDT converter me një fast ndërtuar në modul për kontroll primar integritetit të mesazheve burim.

Shkarkuar Lexo më shumë…

Ekstrakt email Outlook

Outlook Eksportit Magjistar është një tonë më të njohura dhe më pragmatike të produkteve në datën e për eksportimin e të dhënave Outlook. Një mjet eksportit multi-funksionale Outlook dhe konvertimit, Eksport magjistar ju mundëson për nxjerrjen përmbajtjen e dosjeve PDT Outlook: eksporti email outlook, kontaktet, kalendari, shënime, attachments dhe për të shpëtuar të dhënat në disa formate. Çdo artikull që mund të jenë vendosur në Outlook është e eksportueshme dhe mund të konvertohet me këtë një mjet. mesazhe email, shënime, detyrat kalendarike, artikuj ditar dhe kontaktet - asgjë nuk është jashtë të arrijnë për Eksport magjistar.

Shkarkuar Lexo më shumë…

Riparimi Outlook Dhënat

Outlook Rimëkëmbjes Wizard është një tjetër një nga ofertat lartë-powered nga OutlookImport.com. Ky mjet në mënyrë të veçantë është një nga më të popullarizuar, çmuar për efikasitetin e saj, Shpejtësia dhe accuracy.You tani do të jetë në gjendje të riparojë email Outlook, detyrat, shënimet në kalendar, shënime, kontaktit dhe objekte të tjera nga PDT dëmtuar & OST Outlook files.Sporting një të thjeshtë magjistar me bazë ndërfaqe që fuqizon askënd për të rivendosur korruptuar të dhënave Outlook fotografi në minuta thjeshtë! Kjo redukton joproduktive dhe eliminon nevojën për të jepen shërbime të shtrenjta shërim të dhënave.

Shkarkuar Lexo më shumë…

 

Award fitues Software

Editors Brothersoft Pick Çmimi Softpedia Editors Software Informer Pick Çmimi ZDNet Zgjedhja e redaktuesve të kompjuterit Swiat

 

Opinionet e përdoruesit dhe Shqyrtime

Unë kam qenë në një lloj të lidhur për të marrë një directory e strukturës të mesazheve në një Outlook pst. Unë kam qenë e suksesshme dhe e Avokatit të ishte jashtëzakonisht i kënaqur me të kthehet nëpër kohë. Faleminderit.
Unë kam qenë në kërkim për një mjet për të kthyer në adresën time të e-mail-files EML për Microsoft Outlook. Unë kam gjetur Import Wizard Outlook dhe menaxhohet se si për të importuar të gjitha im EML fotografi duke përfshirë strukturën e dosje në sekonda. Të shpejtë dhe të përdorues miqësore dhe të lehtë për t'u përdorur software.
Unë kam blerë dhe përdorur Outlook Import Wizard për disa ditë dhe unë duhet të them se si ky software është e shkëlqyer. Ekipi juaj i kanë bërë një punë të mrekullueshme – e bën punën time në mënyrë shumë më të lehtë, sidomos për të të jetë në gjendje për të kthyer në drejtoritë e hard drive për dosjet Outlook. Thank you very much për një shkëlqyer produkt me një çmim shumë të arsyeshëm.

Unë të kërkuar për të marrë disa kohë për të ju tregojnë se sa Outlook Import Wizard shpëtoi ditës për mua! Unë kisha të njëjtin kompjuter për vite dhe kishte të gjitha im email outlook ruajtura në këtë kompjuter. Mirë, dita më në fund erdhi ku kompjuter e nevojshme vetëm për të zëvendësohet (kompjuteri im i vjetër ishte 10 vjeç!). Unë nuk dua të humb të gjitha emailet e mia që unë e kishte ruajtur prej vitesh dhe nuk kishte asnjë ide se ku të fillojë edhe duke u përpjekur për të marrë ato për të të jetë në kompjuterin tim të ri. Askush nuk e dija ose i quajtur ishte në gjendje për t'iu përgjigjur pyetjes për mua, kështu që kam filluar kërkimin në internet për një zgjidhje. Që kur kam ardhur të gjithë Outlook Import Wizard. Lexo më shumë...

Migrimin time tani është përfunduar, faleminderit për software tuaj. I përdorur Importi i Outlook për të kthyer rreth 10,000 email vendosur në qindra e drejtorive dhe Outlook Eksportit Magjistar për të kthyer tim .pst arkivat - përsëri më shumë se 10,000 email. Mac tim ka të futura të gjitha këto fotografi me qendër të vëmendjes - ajo nuk u bëhet automatikisht, por kam arritur për të detyruar atë për të bërë kështu. Unë tani jam gati për 2011 me një markë të re të Apple mjedisit. Edhe një herë ju falënderoj shumë për mbështetje të vlefshme dhe të jashtëzakonshme reaktivitet! Unë uroj që ju dhe të gjithë Importit Outlook ekip shumë të gëzueshme dhe më të suksesshëm të vitit 2011!

Unë kam qenë duke përdorur Windows Live Mail, cila rastësisht nuk ka vendosur për të punuar një ditë. Kështu që unë e nevojshme urgjentisht për të rivendosur të gjitha .eml fotografi dhe profilet nga Windows Live Mail në vetëm tjera të punës-mail app që unë kisha, cila ishte Outlook 2007. Tuaj Outlook Import Wizard bëri punë të përkryer, shpejt rikthimin e qindra e qindra email në outlook përsëritjen e strukturës origjinale dosje, kam pasur. Kjo fjalë shpëtoi ditës. Shumë faleminderit për një shumë të dobishme dhe funksionale app. Vetëm duhet një program tani që heq kopjuar email nëpër disa nën-folders.

Unë jam një tifoz i Mozilla është Thunderbird e-mail klient dhe e kanë përdorur atë për punën time kompjuter për vjet. Kohët e fundit, megjithatë, kompania ime të instaluar një Serveri i shkëmbimit për të trajtuar tonë hosting email (ajo më parë ka qenë përmes shërbimeve të palës së tretë). Pra, në mënyrë që të përfitojnë nga aftësitë e tona Serveri i shkëmbimit, Unë kisha për të migrojnë nga Thunderbird për MS Outlook. Në kërkim për një mënyrë të lehtë për të përmbushur këtë, Kam gjetur se unë nuk ishte i vetëm në nevojën për të kthyer nga Thunderbird për Outlook, dhe unë u çudit që duket se nuk ka një zgjidhje e ndaluar për këtë. Kam parë e kishte për convert Thunderbird është fotografi mbox të eml, dhe pastaj të përdorin Outlook Import Wizard software për të importuar fotografi eml në Outlook. Tuaj software është e lehtë për t'u përdorur dhe të duket për të punuar me gjobë.

Kam përdorur magjistar si një mënyrë për të të importuar fotografi eml në Outlook. Në thelb, kompania ime u zhvendos ne te Outlook, dhe unë të kërkuar për të marrë email nga Thunderbird sipas Outlook si dhe. Tani i kam të gjitha të vjetër time e-mail dhe aktuale email nën Outlook në një kompjuter. Ai ka punuar mirë. Unë nuk mund të thuhet me të vërtetë shumë e shumë si unë kam qenë i ndjekur udhëzimet e gjeta në internet si për të bërë këtë me outlookimport. Reagimi im fillestar ishte që ai ndoshta nuk do të kishte qenë e qartë, kisha nuk kishte udhëzimet. Dukej sikur isha duke anashkaluar faqen kryesore për të bërë të importit. Për atë që është me vlerë...

Përshëndetje, I kishte provuar një mbox të eml converter, por ajo nuk ka marrëveshje me një dosje struktura që do të thoshte konvertimin dosje me dosje, për të cilën unë ndoshta kishte mbi një 100, Outlook Import Wizard u shfaq për të menaxhuar dosje strukturave pa problem dhe ajo mori mua rreth 5 minuta për të bërë konvertimin. Vlerë të kostos në kursim kohe i vetëm.

Unë e kam blerë programin tuaj si unë kishte vetëm për të përditësuar mia për Windows OS 7 nga Vista. Unë të kërkuar për të importuar të gjitha im i vjetër e ruajtur-mail në Outlook. Siç e dini Windows 7 nuk ka një Microsoft Mail program më, pra Outlook Import Wizard ndihmuar me të vërtetë mua. Kostoja e programit të krahasohet me koston e mi kohë ishte një kohë reale ruajtësin dhe çmim të ulët e bërë atë edhe më tërheqës..... Fakti që ajo punon në mënyrë të mirë dhe të shpejtë ishte edhe një e madhe të aseteve për mua. Sugjerimi im i vetëm do të jetë për të parë nëse ju mund të bëni një konvertim program për të importuar Vista kontakteve ne Outlook si dhe.

I përdorur Outlook Import Wizard për të importuar dhe të fshehtë tim Windows Mail (eml) për Outlook PST, pasi që e ardhmja ime të përmirësuar në Windows 7 nuk do të përfshihet një ngulitur program email. Unë jam i sigurt se, një herë më shumë njerëz e kuptojnë këtë, kur ata bëjnë upgrade, ju do të shohim më shumë biznesit. Kam gjetur programin tuaj, duke bërë një kërkim në internet dhe ajo u shfaq lartë deri në tim Google search. Software bëri saktë atë që unë dëshiroja. Kjo ishte një pjesë e madhe e software dhe ai bëri atë që është shpallur.

 

Për shkak të blerjes së kompanisë sime, Unë jam duke shkuar nga përdorimi Rrethim në Mac për të përdorur Outlook përsëri. Unë jam duke lëvizur mbi dosjet e-mail histori nga Rrethim (.mbox) përsëri në një .pdt fotografi në Outlook. I vetmi sugjerim unë do të kisha do të të jetë në gjendje për të drejtpërdrejt të kthyer një .mbox për një .pdt do të jetë me të vërtetë, me të vërtetë e ftohtë dhe për të shpëtuar më shumë kohë.

Unë e kam blerë programin tuaj si unë kishte vetëm për të përditësuar mia për Windows OS 7 nga Vista. Unë të kërkuar për të importuar të gjitha im i vjetër e ruajtur-mail në Outlook. Siç e dini Windows 7 nuk ka një Microsoft Mail program më, pra Outlook Import Wizard ndihmuar me të vërtetë mua. Kostoja e programit të krahasohet me koston e mi kohë ishte një kohë reale ruajtësin dhe çmim të ulët e bërë atë edhe më tërheqës..... Fakti që ajo punon në mënyrë të mirë dhe të shpejtë ishte edhe një e madhe të aseteve për mua.

I përdorur produktin për një problem SHUMË të veçantë që unë mendoj se shumë konsumatorë do të ketë, dhe kjo është konvertimin nga Windows Vista Mail për windows tani 7, cili ofron ose windows mail live (të padobishme) ose shto outlook, kështu që unë kam për të blerë Outlook, dhe outlook nuk dëshironi të merrni Vista mail direkt, kështu që unë kam për të convert tim fotografi dbx mbi një pst dosjet për outlook për të njohur postën time kështu që unë kam qenë në gjendje për të duhet të importojë atë, pse Microsoft nuk mendoj për këtë unë kurrë nuk do të dini, buts ajo tipike, kjo është e gjitha unë mund të them në lidhje me Microsoft. Faleminderit për produktin tuaj, ajo shpëtoi 10 vitet e biznesit email historisë.

Kam gjetur Outlook Import Wizard sepse Microsoft ka rënë topin kur ata largohen Windows Mail nga Dritaret 7. Ata nuk kanë ndërtuar një konvertim në sistemin e ri operativ, dhe harroi se jo të gjithë nxituan jashtë për të blerë të fundit të Microsoft Office dhe Microsoft Outlook për të shkuar së bashku me sistemin e ri operativ. Unë kam Zyra 2003 dhe këtë version të Outlook nuk e di se si për të importuar .eml fotografi. Lexo më shumë...

Një mik i kishte pësuar dëme të pjesshme në hard disk në një Vista pajisur kompjuter. Ai përdoret Vista Winmail për vet-mail. Unë kam qenë në gjendje për të shpëtuar fotografi email nga hard disk, por unë nuk kanë qasje në Vista kompjuterin. Ai kishte vendosur të përdorin Windows XP. Kam përdorur programin tuaj me sukses për të importuar fotografi e tij në Outlook. Miku im kishte gati 8GB e dosjeve email (qesharake unë e di), dhe si unë përfundimisht zbuluar Outlook .fotografi pdt janë të kufizuar në një maksimum prej 2GB. Unë kam qenë në gjendje për të ndarë fotografi në e tij 5 shumë, dhe për të krijuar 5 të veçantë .fotografi pdt, që unë të importuara pastaj në Outlook, në një kohë. Ju falënderoj për një të vërtetë të dobishme pjesë e software.

Unë kisha për të përdorur thunderbird portativ për disa javë, si e mia kryesore e kompjuterit ishte poshtë. Unë reinstalled gjithçka dhe unë kam për të migruar emailet e mia në të cilat klienti im outlook instalimit. Unë e përdorin 7 e-mail llogaritë personale apo të biznesit, kështu që duke përdorur Outlook Import Wizard është një opsion, Unë e nevojshme për të kanë ata të gjithë së bashku. Pra, Unë eksportuar thunderbird e-mail për të .eml dhe pastaj importimin e tyre për Outlook.

 

Kam blerë software-i të jetë pjesë e një zgjidhje për një problem shumë të veçantë: Unë e nevojshme për të migruar email nga Thunderbird (format mbox) në Linux për Outlook 2007 në Windows 7 RC1. Unë kam qenë duke përdorur Thunderbird për disa kohë për të mbledhur POP3 email para se të filloni të përdorni Dritaret 7 – dhe për një, ndërsa unë u drejtimin e tyre si dhe mbledhjen e-mail (POP3) në të dy klientëve. Lexo më shumë...

Software është i madh. Ne jemi duke e përdorur atë si një çështje gjyqësore mjet mbështetës. Kur ne kemi marrë klienti email prodhuar për të na vetvetiu si .msg e, ne mund të përpilojnë ato të gjitha në një .skedar pdt në mënyrë të pandehurve mund të shqyrtojë atë duke përdorur Outlook. Ne veçanërisht si funksion i cili i kujton strukturën dosje. E bukur produkt.

Kemi pasur një .pst file u korruptuar kështu që ne kemi përdorur një program për të rimarrë çdo gjë nga e korruptuar file PDT, megjithatë, në këtë shembull ne kemi qenë të kërkuar për të kthyer çdo gjë në format Outlook Express. Të gjitha mesazhet ishin në .format eml dhe nuk ishte 20,000 e tyre, në mënyrë tuaj të software të ishte fantastike dhe ishte në gjendje për të kthyer të gjitha dosjet dhe për të importuar ato të përkryer në Outlook 2007. Ky program na shpëtoi një përvojë shumë të madhe të kohës dhe ishte e shpejtë dhe efikase.

Isha duke vazhduar Microsoft Vista sistemin operativ problemet e vajzës sime kompjuter laptop dhe të vendosur për të përmirësuar atë në Windows 7. Para se të instalimit të Windows 7, Kam kuptuar sistemi i ri operativ nuk kanë ndonjë mbështetjen softuer email ndërtuar në të, ashtu siç kanë bërë të gjitha mëparshme të Windows sistemet operative bëri, dhe kështu të nevojshme përdorimin e një të veçantë software email, Outlook, etj. Lexo më shumë...

Kam kërkuar të kthehem në MS Outlook 2010 nga Thunderbird. Do mbi forume të ndryshme të produktit tuaj dhe një tjetër është rekomanduar. Kur testimi produkt tjetër ishte për të fiddly, por e la individuale me e-mail si një EML format e cila hapet si një shtojcë në Outlook. Produkti juaj është një e mirë.

Unë kam gjatë viteve përdorur disa e-mail programet - Outlook Express, Thunderbird, Bat dhe Barka. Ajo ishte e lehtë për të emigruar nga OE për Thunderbird dhe përsëri të TheBat që ishte ndoshta më e fuqishme e të gjithë atyre. Për fat të keq, ajo është kundër HTML-formatimi kështu që unë u zhvendos për në Barca se në shumë mënyra të ishte ideale për qëllimin tim me një përjashtim, ajo nuk ishte në gjendje nën kushte të caktuara për dhënien e mia karakter kombëtar vendosur (Daneze) saktë. Lexo më shumë...

Software tuaj më shpëtoi një shumë kohë dhe përkeqësimi. Një mik kishte qenë duke përdorur Outlook Express si një sistem të dosjeve, & kishte mijëra e-mail në dhjetëra dosje- rreth 6 GB të gjithë së bashku. Mundësinë e importimit të gjithë rrëmujë në Outlook ishte edhe e frikshme dhe e mërzitshme, pasi ndërtuar në Outlook converter mbytën në 2 GB. Kam arritur të eksportit e OE dosjet në një msg fotografi sistemit, dhe software tuaj e mori atë nga atje. Unë me kënaqësi do të kishte paguar pak më shumë për aftësinë për të importuar një pst direkt nga një OE dbx zgjua, por unë nuk jam ankuar. Fat i mirë për ju,

Unë shkova në një Thunderbird forum dhe e përshkroi problemet e mia, dhe brenda 10 minuta pata një shkëlqyer shkarko add-on për Thunderbird. I përdorur atë dje dhe pastaj të përdorur programin tuaj dhe kishte sukses të frikshëm. Çdo gjë unë të kërkuar për të lëvizur nga Thunderbird për Outlook 2010 (përveç im libri i adresave) shkoi ashtu siç shkëlqyeshëm si mund të jetë. Thank you very much për lloj të ofrojë ndihmë. Unë do të jetë i gatshëm për të treguar të tjerëve se i juaj dhe i kompanisë suaj punë të mirë.

   

Software është përdorur për një nga klientët e biznesit tim, që ishte përmirësimin e tij Vista bazuar laptop të ri Dritaret 7 Laptop. Ishte duke e përdorur Windows Mail dhe ne kemi nevojë për një metodë për të transferuar këto email-e mbi të Outlook 2010. Mendimi software ishte e madhe, lehtë për t'u përdorur dhe më e rëndësishmja bëri atë që tha se do të bëjë. Shumë faleminderit për një shumë të dobishme e shërbimeve.

Shumë shpesh e shërbimit të klientit dhe software mos përzierje. KËTU NUK! Shërbimi duhet të jetë kjo kompani është emri i parë. E kam përjetuar sfidat në emigrojnë nga Live Mail për Outlook (gjë që e bën shumë kuptim pasi që ato janë produkte të Microsoft-it dhe të lënë të konsumit të lartë dhe të thatë). Outlookimport mbështetje të qëndruar me mua në çdo hap të rrugës kur unë e nevojshme atë. Atje janë më të shtrenjta mundësitë në net, por unë jam më shumë se i kënaqur që keni zgjedhur këtë kompani. Vlera është e pabesueshme.

Kam pasur një përvojë shumë të mirë me Outlook Import Wizard v. 3 Dhe çmimi I paguar ishte shumë vlerë të mirë për të kohës dhe sherr kam ruajtur. Kam pasur një thumb drive me të .fotografi dbx nga Outlook Express v. 6 në një sistem tjetër. I kthyer ato në .eml fotografi - më shumë për këtë më poshtë - dhe përdorur Outlook Import për t'i sjellë ata në Outlook 2007. Pas suksesshëm të importit, Kam gjetur të njëjtën dosje e strukturës në Outlook që kam pasur në tim duke punuar eksportit fotografi, me të gjitha-mail konvertohen paprekur... Unë gjithashtu e përdorur një program i lirë për të kthyer .fotografi dbx .eml fotografi. Ajo është dbxconv.exe. E konvertuar dbxconv 10,616 e-mail në vetëm disa minuta dhe e programit tuaj, i solli ata në filen e strukturës në Outlook, në lidhje me 12 minuta. Krahasoni që për disa orë të kërkohet nga një kompjuter të vjetër running windows XP dhe Outlook Express për eksport .fotografi dbx e duhur pemë directory.

Produkti bëri gjithçka për të cilën kam shpresuar se do të, dhe unë jam shumë mirënjohës për atë. Unë kam Windows Mail 7 nëpërmjet Vista Home Premium. Disi, në njëfarë mënyre, programin mail filloi crashing dy javë më parë çdo herë që unë u përpoq për të hartuar një email (ose përgjigje/përpara). Nuk ka asnjë fix, ose. Me disa mesazhet dhe dosjet, tashmë të themeluara, Unë kam qenë shumë i shqetësuar, unë do të humbasin të gjithë ata. Edhe më shumë shqetësuese, nuk ka rëndësi në qoftë se unë zgjodhi për të përdorur një shumë të përparuara kontaktoni software apo jo, Unë ende kishte për të migruar tim llogaritë, dosjet, dhe e-mail. Programi juaj ka lejuar mua për të bërë këtë me sukses pa nevojë të shpenzuar më shumë para. Në sajë të programit tuaj, Unë kam qenë në gjendje për të përballuar me sukses të migruar çdo gjë të paprekur për një version të vjetër të Outlook. Faleminderit!

Unë e kishte mbështetur të gjithë tim 'Windows Mail' në Windows Mail në formatin para se të instalimit të Windows 7 për një të ri hard drive. Nuk mund të punojnë jashtë si për të rivendosur email në Outlook (Unë nuk e kishte kuptuar Windows Mail nuk është përfshirë në Windows 7!). Tuaj software është e lehtë për t'u përdorur dhe për të zgjidhur problemin tim.

Unë instaluar windows 7 në kompjuterin tim një javë më parë. Vetëm pas kryerjes të një instalim të pastër kam gjetur se Windows mail dhe outlook express nuk janë më të përdorshme në Win 7. Pasi kam ruajtur të gjitha-mail tim në të .format eml, Unë u mbërthyer në kërkim për një mënyrë për të transferuar ata-mail në Outlook. Tuaj të software ka punuar të përkryer dhe të ruhen më shumë prej koke, dhe çmimi ishte e drejtë shumë. Faleminderit për të shpëtuar prapanicë time.

Outlook import më ndihmoi të import Windows-Mail (klientit të postës në Vista) .fotografi eml për Outlook (në Win XP). Si ju mund të shihni, minave është një rast kurioz. Unë u zhvendos në një të vjetër OS, por një më të sofistikuara për klient mail. Microsoft tools qenë ajo që ata janë të, Unë nuk mund të gjeni një mënyrë për pikë Outlook, Windows Mail fotografi në mënyrë për të bërë një import. Importit Outlook e bëri këtë seamlessly. Edhe dosjen e organizatës u ruajt. Ajo që unë si shumë është se ajo ju lejon të importit të tuaj të tanishme .file pst ose të krijojnë një të re.

Bleva Outlook Import Wizard sepse unë jam e sendërtuar nga urryer Vista në Windows 7 që nuk mbështesin një email program. Unë kam qenë përdorur për Outlook Express, kështu që unë përdorur atë pasardhësin e në Vista i cili është Windows Mail dhe si e kisha organizuar emailet e mia në dosje të ndryshme të komisioneve në të cilën unë të ulem unë e nevojshme shumë për të mbajtur atë që unë kam tashmë, dhe Windows Mail, duket të ketë sistem të eksportuar në një të ndjeshme të modës. Unë tashmë kishte Microsoft Outlook dhe ne kemi zbuluar në programin tuaj e cila e trajtoi email problem dhe bëri punë admirably.

Unë kam përdorur atë për një kohë ngjarje. Unë sapo blerë një MAC (ende duke u dërguar). Unë kam qenë duke përdorur PC për vite me rradhë. Unë kam qenë një Incredimail përdoruesit për shumë vite. Në mënyrë që të migrojnë gjithçka për të "iMail", Unë kisha për të marrë të gjitha im Incredimail të ruajtur në një format të pajtueshme me Outlook 2007. Ky mjet është quajtur Incredimail Backup Pro v3.4. Ky program eksportet Incredimail në formatin për të .format eml. Unë pastaj përdorur mjet tuaj për të importuar të gjitha .eml fotografi në Outlook2007. Tani unë kam gjithçka në Outlook2007 dhe kam setup llogaritë e mia për të lexuar të gjithë postën time nga Outlook2007. Unë jam një profesionist dhe mendoj se tuaja UI duket dhe punon e madhe. Unë do të ju them se e mia .eml fotografi mori 2 1/2 orë për të importuar në Outlook2007. Në qoftë se ju tregon se sa mail kam...

Ne kemi një hudge sasinë e eml dhe msg arkivat nga tonë përdoruesit ruhen në server backup. Unë u përpoq duke përdorur një software për fotografi-mail import në Outlook, por shpejt u bë e mërzitur e gjatë e përpunimit të kohës, për të mos përmendur të lartë të çmimeve tag. Unë kam filluar duke kërkuar për një alternativë, dhe e gjeti Outlook Import Wizard. Ky program është i shkëlqyer, dhe kushton kaq pak. Unë nuk kam shikuar prapa, dhe jam shumë i kënaqur me atë. Unë do të doja të ju falënderoj për program të madh. Ne e përdorin atë në baza ditore dhe kjo është një e vërtetë kohë-saver.

Unë e importuara 16000 emlx mesazhet që u zhvarrosën nga një fshihet kuti postare në një Mac. Mjet tuaj e bëri një punë jashtëzakonisht të mirë,, rikthimi, gjithçka, duke përfshirë attachments. Ajo ishte e lehtë për t'u përdorur mjet tuaj në një PC se duke u përpjekur për të marrë e importit të punojnë në Mac, dhe që destinacion përfundimtar ishte një Shkëmbim kutia postare, kjo ishte një zgjidhje natyrore... FALEMINDERIT. Paratë e mia dhe të kalojnë.

Unë kam qenë në ndryshim nga Intelekti mail për Outlook dhe nuk ishte ndërtuar në mënyrë të (në Outlook) që unë mund të gjej për të importuar ose të kthyer nga Intelekti email. Produkti juaj ka punuar të përkryer importimin e mbi 20,000 email, ruajtja e mia strukturën dosje dhe çdo gjë. Më shpëtoi ditë e lodhshme dhe gabim i prirë për punë. Pra, faleminderit për një produkt i madh!

Ky produkt është i tmerrshëm – Ajo ka besim Windows Mail eksport EML fotografi direkt në Outlook 2016 pa ndërprerje. Kam pasur 10 mijëra ruajtur emailet e mia inbox dhe 1000 të dërguar email në një lashta makinë, Ata janë të gjithë tani në PC tim të ri në pak më shumë se një çift i orëve. Punë e madhe!
 

Përkthim

EnglishDeutschFrançaisNederlandsItalianoEspañolPortuguêsРусскийDanskSuomi日本語Norskעברית한국어中文(简体)العربيةΕλληνικάČeštinaहिन्दी; हिंदीSvenskaSlovenčinaTiếng ViệtShqipTürkçeייִדישÍslenskaCрпски језикภาษาไทยRomânăмакедонски јазикAfrikaansБългарскиHrvatskiBahasa IndonesiaEesti keelPolskiCatalàGaeilgeGalegoKreyòl ayisyenБеларускаяMagyarLatviešu valodaLietuvių kalbaMaltiپارسیSlovenščinaBinisayaKiswahiliTagalogCymraeg中文(漢字)