E fëmijët e zgjuar, shumica e zgjidhje efektive për Importimin e, Eksportimi dhe Kthimin e të gjitha tuaj të Outlook mail dhënave.

Mënyra më e Thjeshtë për të Mesazhet e Importit për Outlook MS

Outlook Import Wizard

Mënyra më e Thjeshtë për të Mesazhet e Importit për Outlook MS

Importi i Outlook është një kërkesë që ofron mënyra më e shpejtë për importit EML dhe fotografi MSG në Outlook Microsoft. App shërben si një MSG me PDT dhe EML të PST konvertues me një ndërtuar në modul për fillor kontroll të integritetit, duke ofruar një mënyrë të lehtë për të importuar e-mail mesazhet dhe dosjet e bashkangjitur në MS Outlook. E sofistikuar algoritmi i punësuar nga programi i mbron përdoruesit nga humbja e të dhënave. Për më tepër, Outlook Import Wizard nuk’t ndërhyjë me skanim antivirus, që do të thotë se mesazhet që janë duke u importuar mund të skanuar për viruse dhe sistemi mbetet i sigurt. Programi është përmirësuar vazhdimisht për të siguruar kënaqësinë e klientit. Një e plotë-featured mjet, Outlook Import Wizard mund të përfitojnë të përdoruesve të saj në shumë situata.

Pamja e ekranit e magjistarit të importit të Outlook

Pamja e ekranit e magjistarit të importit të Outlook

Duke supozuar që ju keni përjetuar vetëm dështimi i sistemit dhe duhet mesazhet që do të mbulohen dhe të importuara në MS Outlook. Kjo mund të merrni mjaft e ndërlikuar,, por në qoftë se ju nuk përdorni Outlook Import Wizard. Aplikacioni lejon importimin e-mail në MS Outlook brenda pak klikime, të kursyer kohën tuaj dhe përpjekje.

Ose imagjinoni se ju doni të bëni një kopje rezervë ose të transferojë MS Outlook tuaj të të dhënave në një kompjuter tjetër – Outlook Import Wizard do të ju ndihmojë të bëni atë! Programi ruan e strukturës origjinale dosje, ndërsa importimin e-mail, duke eliminuar nevojën për të shpikur dhe të kryejnë të ndërlikuar operacionet dhe për të riorganizuar dosjet dhe subfolders. Edhe një përparësi e programit është se ajo siguron mbështetje për Unicode, i cili siguron se ndërkombëtarë mesazhin e të dhënave do të mbeten të pandryshuara. Për të përjashtuar mesazhet kopjuar, moduli import krijon një subfolder të reja për çdo seancë importimin e me timestamp, mbrojtja e mëparshme seancën e mesazhet nga të qenit i padashur overwritten.

Ju gjithashtu mund të përdorni Outlook Import Wizard për të ndryshuar tuaj e-mail klientit të MS Outlook. Duke qenë me shpejtësi të lartë software, Outlook Import Wizard bën një zgjedhje e përkryer qoftë se ju doni të importojë një bandë e mesazheve. Megjithatë, në qoftë se ju doni të zgjidhni më vete EML dhe MSG Fotografi të importohet, Outlook Import Wizard do t'ju ofrojë një mënyrë të përshtatshme për të shfletoni dhe të zgjedhin e-mail në fjalë.

Një mjet i avancuar, Outlook Import Wizard është një zgjidhje e import zgjuar e-mail dhe thjesht një duhet të ketë për çdo përdorues MS Outlook!

Karakteristikat kryesore të importit të Outlook:

● Importi EML dhe MSG fotografi në Microsoft Office Outlook shpejt dhe lehtë
● Mesazhet e importit në një fjalëkalim të mbrojtur Outlook Personal Storage (PST) dosje
● Krijo një subfolder të re për çdo sesion importuese me një vulën e kohës
● Konvertoni EML për PST ose MSG për PST
● Import arkivuar e-mail mesazhet e ruajtura nga programe të tjera
● Ruaje strukturën dosje, ndërsa importimin fotografi në MS Outlook
● Gëzojnë user-friendly interface
● Kurseni kohën tuaj duke përfituar nga performancë të lartë e programit

Kërkesat E Sistemit:

Windows 98 / Me / NT 4.0 / 2000 / XP / 2003 / Vista / Win7 / Win8 / Win10
Outlook 98/2000/2002/2003/2007/2010/2013/2016

Versionin e regjistruar mund të kenë një version i ri numër dhe të përfshijë karakteristika dhe funksionalitetin se të ofruara në versionin e gjyqit. Licencuar përdoruesit kanë të drejtë të plotësisht funksionale kopje të software të lirë dhe jetës përmirësimet.

SHËNIM: E paregjistruara trial version përfshin regjistrimin e blerjes përkujtesa. Një paregjistruara përdoruesit do të jetë në gjendje për të kthyer vetëm një numër i kufizuar i dosjeve. Converter nuk është projektuar për të importuar mesazhe për MS Outlook Express. Ajo është importuar mesazhet në MS Outlook, kështu MS Outlook instalimit është e nevojshme.

Komentet tuaja, sugjerime apo ide do të jetë shumë e vlefshme si ne të vazhdojë të bëjë përmirësime për të softuerit tonë. Ne me të vërtetë e vlerësojmë reagimet tuaja. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet tona, pyetje në lidhje me porosinë tuaj, ose në qoftë se keni nevojë për ndihmë, ju lutem mos hezitoni të kontaktoni ekipin mbështetjen tonë. Vetëm të na dërgoni email, dhe ne’do të kthehem te ju sa më shpejt të jetë e mundur. Faleminderit!