E fëmijët e zgjuar, shumica e zgjidhje efektive për Importimin e, Eksportimi dhe Kthimin e të gjitha tuaj të Outlook mail dhënave.

EML importit të PDT me Outlook Import Wizard

EML importit të PDT me Outlook Import Wizard

Outlook Import Wizard është çdo gjë që ju jeni duke kërkuar për një EML të PST importit programi: thjeshtë, intuitive, efikas, të shpejtë dhe ofrimin e rock-solid funksionalitetin për një çmim të volitshme. Ky tmerrshëm EML importit të PDT aplikim ju lejon të importojë email ruajtur .EML, .EMLX dhe .MSG formate nga klientët e tjerë email në MS tuaj Profilin Outlook ose një skedar PST. Në thelb, Outlook Import Wizard funksionon si një msg me pdt për eml të pst converter me një të shpejtë, të ndërtuar në modul për shkollën fillore kontroll të integritetit të burimit të mesazheve. Lexo EML për udhëzim konvertimit PDT.

EML importit të PDT, Convert EML për PDT - Të gjitha në Një Mjet E eml importit të pdt software ju mundëson për të importuar mesazhet e postës elektronike me bashkëngjitje dhe madje edhe të importit dosjet e çdo lloji për Outlook. Në rastin e fundit, fotografi do të shtohet për Outlook si të pavarur të bashkëngjitni skedarë, të cilat mund të përdoren për mbështetjen e deri dokumente të rëndësishme apo ruajtjen e tyre në Outlook për të shpejtë qasje një-klikoni dhe ndarjen e. Nëse jeni të importuar fotografi që janë të mbështetur vetvetiu nga Outlook, si EML, VCF, MSG, dpn dhe të tjerët, ata do të konvertohet në përkatëse të objekteve Outlook ose të dhënat automatikisht.
Një nga më të shquar tiparet e Outlook Import Wizard është aftësia e tij për të krejtësisht të të ruajtur në dosje të dhe subfolder struktura për seamless, të plotë crossovers me pak ose aspak kohë e nevojshme për post-migrimi postare të menaxhimit të. Ky tipar gjithashtu vjen në jashtëzakonisht i dobishëm për importimin e-mail backups përsëri në Outlook, pasi që ju nuk’t duhet të kujdeset për mismatching dosjet më.

Shkarkuarpër Windows 32/64 pak Blerjeleje kodi online

Si një bonus shtuar, Ne të ju jap një mbox të lirë për të EML konvertim kështu që ju mund të ekstrakt email nga * fotografi .mbox për të ardhmen importimin EML për Outlook.


mjet Outlook Import Wizard për EML për konvertim PDT dhe EML të importit PDT Outlook Import Wizard është një nga zgjidhjet më të plotë dhe funksionale të import EML për PDT shkruani duke ofruar lehtësi të paparë të email konvertimit për të gjithë, nga fillestare të plotë për përdoruesit e përparuar. Programi ka absolutisht asnjë problem konvertimin Mac dhe Unix të koduar email, ofron një bandë e automatizimit të mekanizmave për të pa sherr grumbull konvertimit nga arkivat e-mail të shumta fotografi PDT, dhe vjen me një sistem fleksibël të filtrave për të ngushtuar dosjen tuaj përzgjedhjes nga data, madhësia e skedarit dhe prania e të bashkëngjitni skedarë.

E Outlook Import Wizard ka qenë i krijuar për të punuar dorë për dore me të gjitha të mëdha versionet e Microsoft Outlook, duke përfshirë saj 64-bit edition. E saj intuitive user interface ka qenë e përkthyer në 11 gjuhë dhe është kaq e thjeshtë që ju do të nevojitet vetëm disa minuta për të njoh nga afër veten me software!

KARAKTERISTIKA KRYESORE E EML PËR IMPORTIT PST MJET:

 • -Rrufe të shpejtë të importit EML dhe MSG-mail fotografi të Microsoft Office Outlook
 • Batch processing mode lejon të convert email të shumta PDT fotografi
 • Automatike konvertimin e dosjeve dhe subfolders në hard drive tuaj në Outlook dosjet dhe subfolders
 • Import në fotografi PDT mbrojtur me fjalëkalim
 • E përkryer për migrimet-mail me anë të EML(X) ose MSG në formate të
 • Krijimi i timestamped subfolders për seri të njëpasnjëshme të seancave të importit për të parandaluar overwriting
 • Të importuar fotografi EML në Outlook profilin e albumit, një file jetimë PDT ose një të sapo-krijuar PDT dosje
 • Burimi i dokumentit filtrim nga madhësia, prania e të bashkëngjitni skedarë, data e krijimit dhe të parametrave të tjerë
 • Mundësinë për të aktivizuar ose çaktivizuar krijimin e subfolders
 • Mbështetjen e MSG fotografi ruajtur në RFC 822 format
 • Preprocessing opsionin për email ruajtur nga Unix dhe Mac kompjuterë
 • Mbështetje për Mac OS-X .EMLX format
 • Mbështetje Unicode PST fotografi (mbi 4 GB me madhësi)
 • Një ndërtuar-në EML të MSG, MSG të EML converter email
 • Konvertimin fotografi EML të RTF, MSG, PST, HTML, Formatet TXT
 • Multi-gjuhë GUI: Anglisht, Gjermane, Franceze, Ruse, Italiane, Spanjolle, Portugalisht, Holandeze, Suedeze, Daneze, Japoneze
 • Importi i VCF kontaktet në Outlook (VCF për PDT)
 • Importit nga fotografi DAT e TNEF format të Outlook
 • Importi i dosjeve të ndonjë format për të Microsoft Outlook

EML të PST Converter dhe EML Importit të PDT utility Outlook Import Wizard është i fundit Import Outlook mjet që ofron pothuajse çdo tipar të kuptueshëm lidhur me importimin e-mail në Outlook, duke e përdorur atë si një urë lidhëse në mes të të gjithë klientët e tjerë email dhe Outlook, kryerjen e ndër-konvertimet e-mail fotografi të shumë formate dhe duke përdorur Outlook, si një rezervë për më të vlefshme ose të përdoren shpesh fotografi apo dokumente.

Nëse keni nevojë për një të gjitha-në-një mjet për importimin tuaj e-mail në Outlook, ju nuk’t duhet asgjë, por Outlook Import Wizard, kështu që të shkojnë përpara dhe të grab its trial version menjëherë!