Најумен, повеќето ефективни решенија за Увоз, Извоз и Наплата на сите на вашиот Outlook mail податоци.

Нашите Дилери од Државата

Нашите клиенти можат да се купат нашиот софтвер преку најголемите дистрибутери во латинска Америка, Кина, Канада, Сад и така натаму. Ако сакате да се цел на нашите софтвер преку препродавач во вашата земја, Ве молиме проверете ја листата подолу:

КИНА

COGITO, основана во 2000, е една од водечките софтвер дистрибутер во Кина. Тие имаат за цел обезбедување на најдобри решенија за своите клиенти. Cogito корпоративни тесно со повеќе 2000 препродавачи и имаат над 40,000 корисници во Кина, голем дел од нив се од владини агенции, образовни институции и комерцијални сектори. Тие имаат воспоставено деловни односи со многу од врвот на светот 500 претпријатија, за пример: Моторола, Сименс ,Lucent-Alcatel ,итн.

компанијата: Cogito софтвер ко., ООД.
Адреса: Соба 5003,Guang Јуани Da Ша, Број 5 Guang Јуани Zha, Хаи Диан Област, Пекинг Кина 100081
Телефон: +86(010)68421378 Факс: +86(010)68703469
E-mail: Daisy@cogitosoft.com
ВЕБ Сајт: cogitosoft.com

Бразил, Мексико и Колумбија

Software.com.br е најголемиот бразилски софтвер препродавач со повеќе од 6,000 производители и повеќе од 100,000 производи. Нашата веб страна има повеќе од 300,000 посети месечно, а ние нудиме софтвер да ги задоволат специфичните потреби на клиентите. Нашите клиенти може да смета со посебни услови за сите сегменти на пазарот, брза испорака и конкурентни цени.

компанијата: Software.com.br
Адреса: на. Франциско Matarazzo 404, сет 302 Бела вода i Сао Паоло , СП CEP 05001-000
Телефон: +55 (11) 3665-8550
ВЕБ Сајт: http://www.software.com.br

КАНАДА

основана во 2006, PayPro Глобал, Inc. развива и е домаќин на e-commerce решение, го поддржува повеќе од сто валути, сите големи кредитни картички, и широк спектар на опции за исплата. Компанијата, исто така, овозможува развивачите на софтвер state-of-the-art лиценцирање, активирање, и анти-пиратерија заштита на нивните апликации.

компанијата: PAYPRO ГЛОБАЛ, INC.
Адреса: 250 На Исток Центар, Suite 1117, Торонто, Онтарио, M9B 6L3, Канада
Телефон (на бесплатниот) : + 1-866-933-4313, (меѓународни) : + 1-646-873-6857
Факс (на бесплатниот) : + 1-866-724-3925, (меѓународни) : + 1-416-981-7818
Веб Сајт: https://www.payproglobal.com