Archive

Posts Tagged ‘Dosjet e importit’

OutlookImport.com lëshon Wizard Import Outlook

March 24th, 2011 Comments off

Outlook Import Wizard

Ruaj kohë dhe përpjekje për importimin emailat në Microsoft Outlook ( konvertohet EML për PDT, msg PST të, importit EML për opinion, fotografi msg importit në Outlook )

Outlook Import Wizard, [ SHKARKO ] një kërkesë që lejon importimin e-mail i .EML, .EMLX dhe .Msg Formatet e shpëtoi nga e-mail klientët e tjerë në MS Outlook me lehtësi të shquar.

Outlook Import Wizard punon si eml2pst dhe msg2pst konvertim shfaqur ndërtuar në modul për kontroll integritetit fillore. Kjo lejon importimin e jo vetëm mesazhe, por gjithashtu bashkangjitur fotografi. Dhe në krye të të gjitha, Outlook Import Wizard mundëson ruajtjen e strukturës dosje, ndërsa importimin e-mail, i cili është veçanërisht i përshtatshëm për importimin e backups.

Paketa përmban edhe një bonus - një mbox lirë EML converter. Me ndihmën e këtij shërbimeve të lirë ju mund ekstrakt email nga *. Fotografi mbox për të ardhmen importuese për Outlook.

The  Outlook Import Wizard është mbështetje për të punuar në çift me 64-Edicioni pak e Microsoft Outlook. Mjet të shpejtë dhe të saktë Outlook importimin është mundësuar me grup të opsioneve dhe filtra të cilat e bëjnë të jetë e mundur në email filtër nga data, Madhësia dhe fotografi bashkangjitur. Preprocessing Email Engine konverton email koduara nga Mac OS dhe Unix aplikacione të fluturojnë. Të veçantë Mode Batch lejon të setup radhën Serisë dhe arkivat email transferimit në disa. PDT fotografi në të njëjtën kohë.

free_download Purchase Outlook Import tool online

Lexoni më tepër rreth Features Import magjistar Outlook

Karakteristikat Kryesore:

Outlook Import Wizard – lehtë për t'u përdorur shërbimeve që i lejon të kopje fotografi EML dhe msg për Outlook përfshirë dosjet strukturës, shërben si EML për PDT converter, transferet fotografi EML në Microsoft Outlook, importit fotografi EML për Outlook duke e mbajtur strukturën dosje.

 • E-mail importit fotografi në Microsoft Office Outlook
 • Importit dhe të konvertohet Directories file sistemit të Dosjet Outlook
 • Importit fotografi EML në Outlook, fotografi msg importit në Outlook
 • Convert EML në Outlook. Storage PDT personale edhe i mbrojtur me fjalëkalim
 • Importit arkivuar e-mail porosi ruajtur nga programe të tjera
 • Convert. EML për PDT., kthyer. msg PST të.
 • Krijo një i ri nën-dosje për çdo seancë importues me një vulë kohore
 • Ruajtur strukturën dosje ndërsa importimin fotografi në MS Outlook
 • Importit fotografi EML në parazgjedhur Outlook PST profilin, fotografi jetimë PDT ose sapo krijuar fotografi PDT
 • Filtra Importimi: kufizojnë fotografi nga madhësia, përjashtojë apo të përfshijë të bashkëngjitni skedarë etj.
 • Opsionet Importimi: krijuar subfolders strukturën e importit ose të gjitha mesazhet në një dosje
 • Opsioni për të fotografi msg importit si RFC 822 format
 • Mundësia për preprocessing email ruajtur nga Unix dhe MAC OS kompjutera.
 • Instalimi përfshin mbox të lirë për të EML converter (Konvertim falas kuti postare mbështet: Rrethim .mbox, Incredimail .imm, Mac Mail .që, PocoMail, MailCopa .mbox, Bat .që Rrugë me pagesë – Berkeley Mail .txt, Zogu i stuhisë, konvertohet mbox për PDT)
 • Mac OS X .EMLX Fotografi mbështetje format
 • Unicode fotografi PDT mbështesin, mund të krijojë. fotografi PDT më shumë se 2GB dhe 4GB, Pikëpamje 2007 mbështetje
 • Unicode msg fotografi mbështetje krijimi deri email konvertimin në formatin msg
 • Built-in konvertim-mail EML të msg, msg të EML. Convert fotografi në RTF EML, msg, pst, html, txt.
 • Importit fotografi në EML Pikëpamje 2007 dhe Pikëpamje 2010
 • Batch Processing mënyrë {lexoni më shumë rreth grumbull mode}
 • Të dy 32-bit dhe 64-bit version janë të përfshira! Outlook 64-bit përkrahur tani!
 • GUI Multilanguage: Anglisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Rusisht, Italian, Spanjisht, Portugalisht, Holandez, Suedez, Danez, Japonisht
 • NEW! Mbështet për importojë kontaktet VCF në Outlook ose VCF për PDT skedar
 • NEW! Aftë për të importuar QE fotografi e Format TNEF për Outlook
 • NEW! Mbështet për skedë importi i çdo format tek Microsoft Outlook. Çdo fotografi mund të arkivuar tashmë në një apo disa fotografi PDT.
 • Shijoni user-friendly interface
 • Kurseni kohën tuaj duke përfituar nga performancë të lartë e programit

Importimi email në Microsoft Outlook

Një e-mail klient përdoret zakonisht si ruajtje të informacionit esencial, duke përfshirë e-mail nga shokët, të afërmit, klientët dhe partnerët e biznesit, fotografi dhe dokumente të rëndësishme. Humbja ose vidhosje atë do të jetë të paktën jashtëzakonisht pakëndshme, kjo është arsyeja pse një përdoruesi duhet të jenë shumë të kujdesshëm dhe të vëmendshëm kur importimin mesazhet në Microsoft Outlook. Por edhe kjo nuk mund të sigurojnë rezultatin më të mirë, për fat të mirë, ka një program që mund - dhe kjo është Import Wizard Outlook.

Migrojnë në MS Outlook

Një mjet i zgjuar, Programi është dizajnuar për . importit EML dhe. fotografi msg në MS Outlook shpejt dhe me lehtësi, prandaj ajo merr shumë e thjeshtë për lënë një klient të vjetër e-mail për Microsoft Outlook (Outlook Express, Vista Mail, Jetojnë Mail, Windows-Mail, Incredimail, Zogu i stuhisë, Bat, Eudora, MailCopa, Eartlink kuti postare, Rrugë me pagesë, PocoMail,Berkeley Mail, Mac-Mail (Apple Mail), Rrethim etj). Programi mund të përfitojnë mjete të dhënave të rimëkëmbjes përdoruesit, si ajo lejon për të Mesazhet e importit gjetën në MS Outlook, e cila mund të jetë mjaft i ndërlikuar, pa Outlook Import Wizard. Algoritmi i besueshëm i punësuar nga app bën humbjen e të dhënave gjatë importit të pamundur. Dhe për më tepër, app kujdeset për sigurinë e përdoruesit: ajo nuk ndërhyn me antivirus skanograf, që do të thotë se mesazhet mund të skanuar për viruse dhe sistemi mbetet i mbrojtur.

Çmimet dhe Disponueshmëria

Outlook Import Wizard shkon nën Windows 98, Mua, NT 4.0, 2000, XP, Windows 2003, Shiko, Dritaret 7 dhe në përputhje me Outlook 98, 2000, 2002, 2003, 2007 dhe 2010. Outlook Import Wizard mund të regjistrohen duke përdorur Licenca individuale – për përdoruesit në shtëpi dhe Licenca Enterprise – për përdoruesit e biznesit, Licenca e zgjatur Site është gjithashtu në dispozicion. Informacion i mëtejshëm mbi produktin, si dhe kopje të lirë të saj të vlerësimit është në dispozicion nga përshkrim dhe Shkarko Faqet. Mbox të lirë për të EML converter mund të shkarkohen veç e veç duke përdorur këtë lidhje: Mbox të lirë për të EML Converter.

Outlook Import Wizard testuar dhe shqyrtuar nga faqet Shkarko lartë.

Faqet e internetit të shumta software, Katalogjet kompjuter, revistat dhe typographers kanë vlerësuar software tonë të shkëlqyer dhe të shërbimit. Outlook Import Wizard është shqyrtuar nga redaktorët shumë revista kompjuterike, ju mund të gjeni editorial shqyrtime në faqet e lartë shkarko. Ne vazhdimisht marrë feedbacks të shumta nga përdorues të software dhe ne jemi krenar që përdoruesit tanë të vlerësojmë cilësinë e produkteve dhe shërbimeve tona.

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • Digg
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Google
 • RSS