Blerje Outlook Rimëkëmbjes Wizard

30 Gsh, 2013 Atie Uhan

Software ynë mund të blihen nëpërmjet një prej dy platformën e pagesës të sigurt të resellers tona dhe e-commerce ofruesit e: FastSpring dhe PayPro. Për lehtësinë tuaj, Tabela më poshtë tregon llojet e ndryshme të licencimit dhe kufizimet kohore. Ju lutem zgjidhni llojin e dëshiruar dhe klikoni licencës blej tani Button për të shkuar tek faqja e sigurt rendit. Nëse ju nuk jeni të njohur me llojin e licencës, vetëm klikoni në Emri licencë për të lexuar kërkesat e, ju gjithashtu mund të lexoni të gjitha kushtet në faqen tonë të blerjes. Përpara blerje software tonë, ju lutem shkarkoni dhe të vlerësojë atë.

Outlook Rimëkëmbjes Wizard është Outlook PST / ost recovery tool –; shërohen email Outlook, Kontaktet, kalendar, shënime dhe të tjera PDT / ost Outlook files content. Outlook Rimëkëmbjes Wizard shërbimeve mund të blihen on-line 24 orë në ditë, 7 ditë në javë duke përdorur Credit Card (Vizë, Master Card, Kartë American Express) Transferimi Wire, Telefon, Faksi, Mail, Kontrollo, Mandat-paguesë, Transferimi Lokale bankare ose Pay Pal duke klikuar në linkun në tabelën e mëposhtme për software juaj ka nevojë për.

Blerje përdorur procesor pagesës PayPro Global:

PayPro globale është një korporatë kanadez ofruar përvojën më të mirë me blerjen: Credit / Debit Card, Telefon dhe Fax Rendit, Kontrolloni / Cash, PayPal, Transferimi Wire, Blerja e rendit dhe Webmoney.

Outlook Rimëkëmbjes Wizard
ost dhe shërbimeve pst riparim
Leje, reja dhe të zgjeruara mbështetje
1 vit 2 vjet 3 vjet I pakufizuar
Licenca individuale
për përdoruesit në shtëpi
* $39.90 Click here to purchase the license for our software $49.90 Click here to purchase the license for our software $59.90 Click here to purchase the license for our software $69.90 Click here to purchase the license for our software
Licenca Enterprise
për përdoruesit e biznesit
* $79.90 Click here to purchase the license for our software * $89.90 Click here to purchase the license for our software * $99.90 Click here to purchase the license for our software * $119.90 Click here to purchase the license for our software
Licenca e Site
për përdoruesit e biznesit,
deri në 100 anëtarë të stafit
TVSH në çmim të Licencës Site I zgjeruar Shkarko Garanci $495.90
Click here to purchase the license for our software

* - Discount Vëllimi * - Ofertë speciale

Blerje përdorur ShpejtSPRunëprocesor Këngë pagesa:

Outlook Rimëkëmbjes Wizard
shërbimeve pst riparim
Leje, reja dhe përkrahje e zgjeruar
1 vit 2 vjet 3 vjet I pakufizuar
Licenca individuale
për përdoruesit në shtëpi
* $39.90 Click here to purchase the license for our software $49.90 Click here to purchase the license for our software $59.90 Click here to purchase the license for our software $69.90 Click here to purchase the license for our software
Licenca Enterprise
për përdoruesit e biznesit
$79.90 Click here to purchase the license for our software $89.90 Click here to purchase the license for our software $99.90 Click here to purchase the license for our software $119.90 Click here to purchase the license for our software
Licenca e Site
për përdoruesit e biznesit,
deri në 100 anëtarë të stafit
$495.90
Click here to purchase the license for our software

* - Ofertë speciale

Prano pagesave të konsumatorëve përmes Visa, MasterCard ®, American Express ®, Zbuloni ®, Maestro në Mbretërinë e Bashkuar, Vetëm, Diners Club, JCB, Kartë krediti, PayPal ™, JCB, shikoni, mandat-paguesë, dhe për blerje.

Blerja përfshin

Kodi Regjistrimi dërgohet automatikisht me email, Import updates Outlook software për afat të blerë, Mbështetja prioritet teknike përmes emailit dhe dokumentacionit për afat të blerë. Licenca përfshin një instalim për kompjuterin. Fakultativ: Extended Download Warranty and Backup CD. Shipped via US-Mail to anywhere in the world.

Si Software do të dorëzohet?

Sa më shpejt që porosia e juaj është proceduar me sukses nga regjistri, ju do të jetë me email një numër unik kyç për të softuerit tonë me udhëzimin hap-pas-hapi regjistrimit. Duke ndjekur udhëzimet e regjistrimit, Kodi juaj kyç menjëherë do të zhbllokuar versionin demo / gjykim dhe kthyer atë në version të plotë funksionale. Në shumicën e rasteve kodi kyç është menjëherë në dispozicion në faqen e fundit porositësit. Ju mund të lexoni shpesh pyetnin tonë Pyetjet faqe për informacion shtesë në lidhje me produktet e regjistrimit dhe ofrimin e.

Pse regjistrimi nuk është arritur?

Ju ose Shërbimi juaj Internet Provider mund të jenë të bllokuar email-tonë duke përdorur një filtër spam. Mundohuni të gjeni regjistrimin në Junk apo Spam folder-mail, pastaj kërkojnë urdhër për të resend në tonë mbështetje. Don’;t forget to enable our email to be trusted for your firewall. Please provide us with the alternative email which can be used to contact you additionally (jo domain njëjtë si bllokuar lutem).

Update dhe Mbështetje abonim

Ky shërbim ju ofron përditësime falas, Mbështetje teknike dhe prioritet resends e çelësave të software dhe licenca për kohëzgjatjen e përcaktuar gjatë blerjes tuaj. I softuerëve nuk do të pushojë të funksionojë si demo pas Update tuaj dhe abonim Mbështetje periudhë ka skaduar, vetëm aftësia për të marrë informatat më të reja, prioritet-mbështetje dhe redelivery e kodit kyç të rendit software.

Garanci Shkarko / Backup CD

Download links mbeten gjallë për 48 ore. Me blerjen e këtij shërbimi ju keni qasje në tuaj për shkarkim 1 ose 2 vjet. Kopja e vështirë CD e programeve tona mund të dorëzohet shtesë, dy opsione janë shpërndarë nga Rishites.

Key-Code Option Rimëkëmbjes

Blerë Outlook Import Wizard Licenca e dorëzuar përmes emailit për përdoruesit e regjistruar. Por kodin e regjistrimit mund të jenë të humbura në rast të rrëzimit të hard drive ose malfunctions të tjera të kompjuterit. Prandaj, ne ofrojmë klientëve tanë për të blerë opsion shtesë: Key-Code Shërbimi Rimëkëmbjes. Ne do të mbajë çelësin tuaj licencës në anën tonë dhe ju do të jetë në gjendje për të rimarrë atë. Vetëm të kontaktoni mbështetjen tonë teknike dhe çelësi-kodi do të dërgohet tek ju.

Cila është politika juaj Kthehu?

Të gjitha prodhimet tona janë dërguar elektronikisht në internet në adresën tuaj e-mail, kjo e bën kthimin e informacionit elektronik pamundur dhe një herë ju keni marrë versionin e paguar nuk është e mundur për të verifikuar që ju nuk do të përdorë atë. Për këtë arsye, produktet tona software janë jo-kthyeshme. Ju jeni të inkurajuar për të shkarkuar dhe vlerësuar versionet e gjykimit para për të blerë produktin. Ju lutemi vini re se me blerjen e software pa tryout ju konfirmoj që software është i plotëson nevojat tuaja dhe kërkesat.

Çfarë është PayPro dhe FastSpring?

Produktet tona janë shitur përmes Software PayPro dhe procesor FastSpring rendit (gjendjes civile) kompanitë, ata merr pagesat nëpërmjet të gjitha kartat e kreditit të mëdha, si Pay Pal, urdhrave dhe çeqet. Rishites pranojnë pagesat e konsumatorëve përmes Visa, MasterCard ®, American Express ®, Zbuloni ®, Maestro në Mbretërinë e Bashkuar, Vetëm, Diners Club, JCB, Kartë krediti, PayPal ™, JCB, shikoni, mandat-paguesë, blerë rendin dhe WebMoney. Për më shumë informacion ju mund të vizitoni PayProGlobal.com dhe FastSpring.com.

Merrni përparësi të versionin e plotë e Wizard Outlook Rimëkëmbjes mjet me blerjen e Leje Kodi Burim. Hape riparim Outlook zgjidhje me licencë përdorimit.

Produkt Card

Outlook Rimëkëmbjes Wizard
nga OutlookImport.com
Wizard Outlook Rimëkëmbjes projektuar për të riparuar email, attachments, kontakte dhe të dhëna të tjera nga Outlook fotografi PDT dhe OST pas dëmtimit. Ai mbështet për të punuar me fotografi PDT edhe ata e mbrojtur me fjalëkalim, ruani të dhënat në dosje të veçanta ose të reja PST file dhe kthyer fotografi të dhënave të formatit OST në format PST.
Formate: OST, PDT, EML
Më të vlerësuarat 4.0 i 5 nga 3 Përdoruesit [lexo më shumë]
Dispozicion nga $39,90 tek $495,90
Shkarko Përshkrim Instruction

Komentet janë të mbyllura.
Socializer wp Aakash Web