Shtëpi >; Shtyp, Produkte >; Outlook Import Wizard është 100% Të sigurt dhe të Sigurt!

Outlook Import Wizard është 100% Të sigurt dhe të Sigurt!

June 30th, 2009 Atie Uhan

Jo Spy-mallra, Nuk Mal-mallra, Jo Bad-mallra!

Outlook Import Wizard (EML për PDT converter) është 100% i sigurt. Ne nuk të monitoruar dhe mbledhur të dhëna për përdorimin e kompjuterit tuaj, ne nuk instaluar ndonjë aplikacionet e palës së tretë, ne nuk do të dëmtojnë privatësinë dhe sigurinë e kompjuterit tuaj.

Outlook Import Wizard was checked=Qëllimi ynë kryesor është që të sigurojë softuer të qartë dhe të sigurt dhe të shërbimeve. Kjo do të thotë që ne kurrë nuk do të përdorin çdo sende të këqija, si spiun i ndërgjegjshëm apo të mal-mallra. Ne nuk të instaluar ndonjë softuer palësh të treta, ose add-ins, ne nuk tregojnë ndonjë pop-up mesazhe, dhe ne nuk mbledhin information.There tuaj personal ju mund të shihni Antivirus raport nga Qarchive.

Reputacioni ynë është shumë i rëndësishëm për ne, dhe ne jemi shumë krenar për faktin se shumë njerëz në mbarë botën kanë shkarkuar Outlook Import Wizard dhe kanë vlerësoi software tonë të shkëlqyer dhe të shërbimit. Ne kurrë nuk do të bëjë asgjë për të dëmtuar kompjuterin, të dhëna, apo vetësie përgjithshme.

Gjetur 100% Spyware pa nga top Anti-Virus dhe Anti-Spyware shitësit.

AntiVir, Avast, AVG, BitDefender, I përshtatshëm, DrWEB, eSafe, Fortinet, GData, K7AntiVirus, Kaspersky, McAfee, Microsoft, NOD32, Panda, PCTools, Symantec, TrendMicro, ViRobot, VirusBuster.

Faqe të sigurisë teknike shqyrtoi Outlook Import Wizard dhe gjeti se ajo është 100% të sigurt dhe të sigurtë tek Shkarko, software u testuar dhe shqyrtuar nga krye Shkarko faqet dhe gjeti 100% Spyware falas. Below is referral to the safety and technical review of Outlook Import Wizard.

Kontrolluar nga Virustotal:

Virustotal.com është një shërbim që analizon fotografi të dyshimta dhe lehtëson zbulimin e shpejtë të viruseve, krimba, trojans, dhe të gjitha llojet e malware zbuluar nga motorët antivirus.
Kliko këtu për të parë raportin e 41 anti-virale mjete.

Outlook Import Wizard is safe to downloadTestuar: Spyware Pa pagesë nga doDownload

Outlook Import Wizard është 100% SAFE për të shkarkuar dhe instaluar.
Nga Virus, No Spyware dhe Adware nuk u gjet në këtë softuer,
Import Outlook Software ishte testuar tërësisht nga tre
programet antivirus dhe u gjet absolutisht të pastër.
Ju mund të shikoni plotë Raporti i sigurisë atje.

Përveç kësaj ju mund të lexoj disa komente për shtyp në lidhje me softuerit tonë.

Komentet janë të mbyllura.
Socializer wp Aakash Web