Shtëpi >; Produkte >; Importit EML për PDT Outlook Import Wizard me

Importit EML për PDT Outlook Import Wizard me

31 Maj, 2012 Atie Uhan

Outlook Import Wizard është gjithçka që ju po kërkoni në një EML të importit PDT program: i thjeshtë, intuitiv, efikas, shpejtë dhe duke ofruar-shkëmb të ngurta funksionalitetin për një çmim të volitshme. Kjo tmerrshëm importit EML për PDT application allows you to import emails saved in .EML, .EMLX dhe. Formatet msg nga klientë të tjerë email në MS tuaj Profili Outlook ose një Fotografi PDT. Në thelb, Outlook Import Wizard funksionon si një msg PST të tek EML për PDT converter me një modul të shpejtë ndërtuar-në për kontroll integritetit primar të porosive burimore.

Import EML to PST, Convert EML to PST - All in One ToolThe importit EML për PDT software enables you to import email messages with attachments dhe madje edhe Fotografi të importit të çdo lloji për Outlook. Në rastin e fundit, Fotografi do të shtohet në Outlook si të bashkëngjitni skedarë pavarur, të cilat mund të përdoren për mbështetjen e dokumenteve të rëndësishme apo ruajtjen e tyre në Outlook për qasje të shpejtë një-click dhe ndarjen e. Nëse jeni të importuar fotografi të cilat janë mbështetur natively nga Outlook, si EML, VCF, Msg, ICL dhe të tjerët, ata do të konvertohet në objekte përkatëse apo Outlook regjistrimeve automatikisht.
Një nga karakteristikat më të shquar të Outlook Import Wizard është aftësia e tij për të krejtësisht të ruajtjen e dosje dhe Struktura subfolder për seamless, crossovers plota me pak ose aspak kohë të nevojshme për menaxhimin e migrimit post-kuti postare. Ky funksion edhe vjen në jashtëzakonisht i dobishëm për importimin e backups email përsëri në Outlook, since you don’;t need to care about mismatching folders anymore.

free_download Purchase Outlook Import tool online

Si një bonus shtoi, ne të ju jap një mbox të lirë për konvertim EML kështu që ju mund ekstrakt email nga *. fotografi mbox për të ardhmen importimin EML për Outlook.


Outlook Import Wizard tool for eml to pst conversion and eml to pst importOutlook Import Wizard është një nga zgjidhjet më të plotë dhe funksionale të import eml to pst oferta lloj lehtësi të paparë të konvertimi-mail për të gjithë, nga fillestare të plotë për përdoruesit e avancuar. Programi ka absolutisht asnjë problem Mac konvertimin dhe Unix email koduara, ofron një bandë e mekanizmave automatizimi për sherr pa grumbull konvertimit i arkivave email në fotografi të shumta PDT, dhe vjen me një sistem fleksibël të filtrave për ngushtimin përzgjedhjen e skedarëve sipas datës, file size dhe prania e të bashkëngjitni skedarë.

The Outlook Import Wizard është krijuar për të punuar krah për krah me të gjitha versionet e mëdha të Microsoft Outlook, duke përfshirë 64-bit edicionin e tij të. Ndërfaqja intuitive e saj përdorues është përkthyer në 11 gjuhë dhe është kaq e thjeshtë që ju do të duhet vetëm disa minuta për të njoh nga afër vetes me software!

Karakteristika kryesore e EML PËR MJET PDT IMPORT:

 • Rrufeja-fast importi i EML dhe email fotografi msg në Microsoft Office Outlook
 • Përpunimin Batch mode i lejon të të kthyer mail për PDT shumta Fotografi
 • Konvertimi automatik i dosjeve dhe subfolders në hard drive tuaj në Outlook dosjet dhe subfolders
 • Importi në fjalëkalim të mbrojtura fotografi PDT
 • Perfect për migrimeve email nëpërmjet EML(X) ose formate msg
 • Krijimi i subfolders timestamped për seri të sesioneve të importit të njëpasnjëshme për të parandaluar overwriting
 • Importi i dosjeve EML në Outlook parazgjedhur profilin, një jetimë fotografi PDT ose një sapo-krijuar PST skedar
 • Burimi fotografi filtrim nga madhësia, Prania e të bashkëngjitni skedarë, Data e krijimit dhe parametrat tjera
 • Mundësia për të bërë të mundur ose çaktivizoni krijimin e subfolders
 • Mbështetje e dosjeve msg ruajtur në RFC 822 format
 • Mundësia për preprocessing email ruajtur nga Unix dhe Mac kompjutera
 • Mbështetja e formatit të Mac OS-X. EMLX
 • Mbështetja e Unicode fotografi PDT (mbi 4 GB në madhësi)
 • Një ndërtuar në EML të msg, Msg për konvertim EML mail
 • Konvertimi i skedarëve EML në RTF, Msg, PDT, HTML, Formatet txt
 • Multi-gjuhën GUI: Anglisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Rusisht, Italian, Spanjisht, Portugalisht, Holandez, Suedez, Danez, Japonisht
 • Importi i kontakteve VCF në Outlook (VCF për PDT)
 • Importi i dosjeve DTA të Format TNEF për Outlook
 • Importi i dosjeve të ndonjë format të Microsoft Outlook

EML to PST Converter and Import EML to PST utilityOutlook Import Wizard është i fundit Import Outlook mjet që ofron pothuajse çdo tipar mundshme në lidhje me importimin email në Outlook, duke e përdorur atë si një urë në mes të gjithë klientët email tjera dhe Outlook, kryerjen e tërthorta, konvertimet e dosjeve email e shumë formate dhe duke përdorur Outlook si një ruajtje për fotografi më të vlefshme ose të përdoren shpesh ose dokumenteve.

Nëse keni nevojë për një mjet të gjitha-në-një për importimin e email-it tuaj për Outlook, you won’;t need anything but Outlook Import Wizard, kështu që të shkojnë përpara dhe grab its trial version menjëherë!

Komentet janë të mbyllura.
Socializer wp Aakash Web