Import Outlook Software Downloads pa gjyq

30 Gsh, 2013 Atie Uhan

Shkarko Import, Eksport, Shërim software me funksionalitetin e plotë dhe mbështetje falas. Blerje licencës për të kthyer gjykimin tuaj kufizuar të programeve të plotë funksionale.

Shkarko EML për Outlook Converter

Lehtë për t'u përdorur e dobishme që ndihmon për të kthyer dhe importit *.EML, *.emlx, *.mbox dhe *.msg Fotografi në MS Outlook.

Outlook Import Wizard siguron mënyrë të përshtatshme për të migruar nga çdo klient email mbështetur të tilla si Outlook Express ose Windows Mail për Outlook Microsoft. Me Import Outlook shërbimeve ju do të jetë në gjendje të lëvizin dosjet e krijuara më parë dhe strukturën mail nga hard drive tuaj për të MS Outlook.

free_download Purchase Outlook Import tool online

Shkarko si: EXE | ZIP | RAR
Update i fundit: 30 Gusht 2013, Madhësia e dokumentit v5: 19 Mb
Lloji i publikimit: 32-bit dhe 64-Bit Versionet deng.

Gjuhë: Anglisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Rusisht, Croatian, Italian, Spanjisht, Portugalisht, Holandez, Suedez, Danez, Japonisht

Popull tona software janë në dispozicion për tryout dhe kanë të gjitha tiparet e njëjta, por të kufizuara si versionet tona të paguara. Gjatë periudhës së provës, ju do të keni qasje të plotë në tonë Mbështetje Teknike ekip. Nëse ju nuk preferojnë të shkarkuar, ju gjithashtu mund të urdhërojë një CD Trial që përfshin instaluesin Import Wizard Outlook. Opsion backup CD mund të zgjidhen gjithashtu në faqe të porositësit.

Lexoni se si ta instaloni dhe të regjistroheni Wizard Import Outlook?

Kërkesat e sistemit:

 • Sistem: MS Windows 98, Mua, NT 4.0, 2000, Win XP, Windows Vista, Fitoj 7, Fitoj 8.
 • Kërkohet: MS Outlook 98, 2000, 2002, 2003, 2007, 2010 ose 2013 (32 dhe 64-bit) instaluar dhe konfiguruar. Pikëpamje 2013 duhet të jetë i instaluar në mënyrë të pavarur. Nëse ju nuk keni të instaluar Outlook, ju mund të përdorni Package CDO Microsoft në vend.
 • Recommended: 1.0 GHz processor ose më e lartë 512 MB RAM (1 GB rekomanduar) 10 MB hapësirë ​​të lirë hard disk.

Shkarko Outlook Data Extractor

Mjet intelektual të dizajnuara për të eksportit e-mail, kalendar, shënime, Kontaktet dhe sende të tjera nga MS Outlook.

Outlook Export Wizard, lehtë për t'u përdorur shërbimeve intelektuale dhe të sakta për eksportuese Përmbajtja e Microsoft Outlook PDT fotografi dhe kursimit të dhënat e nxjerra në formate të dhënave të shumta. Programi zgjidh një gamë të gjerë çështjesh që lidhen zakonisht me shkallë të gjerë Konvertimi i dosjeve PDT të dhënave të tjera formate.

free_download Purchase Outlook Export tool online

Shkarko si: EXE | ZIP | RAR
Update i fundit: 30 Gusht 2013, Madhësia e dokumentit v5: 12 Mb

Language: Anglisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Rusisht, Croatian, Italian, Spanjisht, Portugalisht, Holandez, Suedez, Danez, Japonisht

Popull tona software janë në dispozicion për tryout dhe kanë të gjitha tiparet e njëjta, por të kufizuara si versionet tona të paguara. Gjatë periudhës së provës, ju do të keni qasje të plotë në tonë Mbështetje Teknike ekip. Nëse ju nuk preferojnë të shkarkuar, ju gjithashtu mund të urdhërojë një CD Trial që përfshin instaluesin Outlook Export Wizard. Opsion backup CD mund të zgjidhen gjithashtu në faqe të porositësit.

Lexoni se si ta instaloni dhe të regjistroheni software tonë në examle të Outlook Import Wizard?

Kërkesat e sistemit:

 • Sistem: MS Windows 98, Mua, NT 4.0, 2000, Win XP, Windows Vista, Fitoj 7, Fitoj 8.
 • Kërkohet: MS Outlook 98, 2000, 2002, 2003, 2007, 2010 ose 2013 (32 dhe 64-bit) instaluar dhe konfiguruar. Pikëpamje 2013 duhet të jetë i instaluar në mënyrë të pavarur. Nëse ju nuk keni të instaluar Outlook, ju mund të përdorni Package CDO Microsoft në vend.
 • Recommended: 1.0 GHz processor ose më e lartë 512 MB RAM (1 GB rekomanduar) 10 MB hapësirë ​​të lirë hard disk.

Shkarko Repair Utility Outlook

Outlook Rimëkëmbjes Wizard është një shumë efikase mjet rimëkëmbjes për të dëmtuar PDT / OST fotografi bazuar në një motor të pronarit me multi-të kalojë algoritme të rimëkëmbjes.

Outlook Rimëkëmbjes Wizard u krijua me një theks mbi lehtësinë e përdorimit dhe efikasitetit të rimëkëmbjes. Programi është i aftë të shërohet mesazhe email, Kontaktet, Detyrat, shënime dhe objekte të tjera nga PDT dëmtuar ose OST Fotografi. Thjeshtë magjistar bazë ndërfaqe e programit mundëson të gjithë, edhe njerëzit pa përvojë të rimëkëmbjes paraprak ose thella IT aftësive, tek rivendosur të dhënave nga një PDT dëmtuar Outlook ose OST fotografi në minuta. Gjetën të dhëna mund të ruhen si një Fotografi PDT i formatit të vjetër Outlook ose Outlook 2003+ Format PST, depending on the user’;s choice.

free_download Purchase Outlook Repair tool online

Shkarko si: EXE | ZIP | RAR
Update i fundit: 12 Jan 2013, Madhësia e dokumentit v5: 1.0 Mb

Gjykimet ndërkombëtare: Italian | Gjermanisht | Rusisht | English

Outlook Rimëkëmbjes Wizard ofron një numër funksionesh të tjera, të tilla si automatike post-shërim Defragmentation PDT dhe optimizimin e prodhimit fotografi, një mundësi për të konvertohet OST të PDT.

Kërkesat e sistemit:

 • Sistem: MS Windows 98, Mua, NT 4.0, 2000, Win XP, Windows Vista, Fitoj 7.
 • Kërkohet: Fotografi PDT nga Microsoft Outlook 97-2010 (32-bit) ose fotografi OST i MS Exchange 5.0, 5.5, 2000 dhe 2003.
 • Recommended: 1.0 GHz processor ose më e lartë 512 MB RAM (1 GB rekomanduar) hapësirë ​​të lirë hard disk për të ruajtur kartelën mbulohen.

Modulet shtesë :

Import Wizard Outlook organizim paketë përfshin të veçantë Mbox për Converter EML (ai u ri-freskua me procesor grumbull kuti postare) cila ekstrakte fotografi email nga dosjet e mbox Thunderbird, Entourage ose të tjera mbox software mbështetur. The mbox për EML modul është i lirë dhe mund të shkarkohen veç e veç:

Shkarko pa pagesë Mail Extractor

Karakteristika kryesore e mbox Lirë në EML Converter (Mbox Extractor)

 • Më të shpejtë Mbox-mail nxjerrës në treg
 • Funksionet intelektuale për të përcaktuar llojin e fotografisë burim, encoding dhe Formati mbox
 • Supported to extract emails from .mbox Fotografi të shpëtuar nga klientët e-mail në vijim: Incredimail, Zogu i stuhisë, Bat, Eudora, MailCopa, Rrugë me pagesë, Berkeley Mail, Mac-Mail, Rrethim
 • Batch mbox Nxjerrjen mënyrë
 • Moreover –; It’;s free!

Të përmirësuar në versionin e plotë:

Nëse ju keni të instaluar tashmë versionin e gjyqit në kompjuterin tuaj, ju mund të blejnë licencën për të versionin e plotë direkt nga aplikimi. Udhëzimi i regjistrimit do të dorëzohet për ju në e-mail dhënë. Aplikuar licencë do të konvertohet në gjyq tuaj të kufizuar për të software të plotë funksionale.

Termat popullore kërkimit në lidhje me software tonë:

konvertohet EML për PDT, Outlook import EML, importit EML për opinion, EML2PST, EML import Outlook, Outlook import EML, Si për të importuar fotografi EML në MS Outlook strukturën mbajtur dosjet, Si për të importuar msg në Outlook PST, importimin e një skedar. EML në opinion, Si për të importuar EML në opinion 2007, mail importar msg Outlook, ;eml to pst”; pikëpamje 2003, importit EML për Microsoft Outlook, pikëpamje 2007 importit fotografi EML, EML Outlook importieren, mail.app import EML, krijuar. PDT nga EML ose msg, Mail eksportuese nga Windows Mail në opinionin, ekstrakt email nga opinion, migrojnë nga Outlook për rrethim, eksportit nga PDT për të bat, konvertohet email nga Outlook për Thunderbird.

Shkarko versionin e lirë të Outlook Import Wizard, Outlook Export Wizard Outlook Rimëkëmbjes Wizard dhe software dhe të vlerësojë mjet.

Komentet janë të mbyllura.
Socializer wp Aakash Web