E fëmijët e zgjuar, shumica e zgjidhje efektive për Importimin e, Eksportimi dhe Kthimin e të gjitha tuaj të Outlook mail dhënave.

Outlook Import Wizard

Save Time and Effort Importing E-Mails into Microsoft Outlook.

EML to PST ConverterOutlook Import Wizard, [ SHKARKUAR ] një aplikim që ju lejon importimin e-mail të .EML, .EMLX dhe .MSG formats saved from other e-mail clients into Microsoft Outlook with remarkable ease.

Outlook Import Wizard works as eml për pst dhe msg për pst converter featuring built-in module for primary integrity check. Kjo i lejon importin jo vetëm mesazhe, por edhe dosjet e bashkangjitur. Dhe në krye të saj të gjitha, Outlook Import Wizard allows preserving folder structure while importing e-mails, which is particularly convenient for importing backups.

The package also contains a bonus –; a free mbox to eml converter.
With help of this free utility you can extract emails from *.mbox files for future importing to Outlook.

E Outlook Import Wizard is support to work in couple with 64-bit edition of Microsoft Outlook. Fast and accurate Outlook importing tool is powered with set of options and filters which make possible to filter emails by date, size and attached files. The Email Preprocessing Engine converts the emails encoded by the Mac OS dhe Unix applications on the fly.

Shkarkuarfor Windows 32/64 bitBlerjeleje kodi online
Get it from CNET Download.com! ;Get it from CNET Download.com!

System Requirements: Microsoft Windows 7, Windows 8.1, or Windows 10 (32 or 64 bit), Microsoft Outlook 97-2016 for Windows, (32 or 64 bit). Source files of compatible format.

The special Batch Mode lejon për të setup një grumbull radhë dhe transferimin arkivat e-mail në disa .pst fotografi në të njëjtën kohë.

Outlook Import Wizard Karakteristika:

Outlook Import Wizard ; lehtë për t'u përdorur shërbimeve që ju lejon të kopjoni eml dhe msg fotografi të Outlook duke përfshirë dosjet e strukturës, shërben si eml to pst converter, transferet eml fotografi në Microsoft Outlook, importi EML fotografi të Outlook duke mbajtur strukturën dosje.

 • Import-mail fotografi në Microsoft Office Outlook
 • Importit dhe të konvertohet Directories file sistemit të Outlook Dosjet
 • Importi eml fotografi në Outlook, importi msg fotografi në Outlook
 • Convert eml për Outlook .pst Personale Ruajtje edhe i mbrojtur me fjalëkalim
 • Import arkivuar e-mail mesazhet e ruajtura nga programe të tjera
 • Convert .eml për .pst, convert .msg për .pst
 • Krijo një të ri nën-dosje për çdo seancë importimin e me vulën e kohës
 • Të ruajtur strukturën dosje, ndërsa importimin fotografi në MS Outlook
 • Importi eml fotografi në default Outlook PST profili, jetimë PST file apo të sapo krijuar PST file
 • Importimi filtrat: kufi fotografi nga madhësia, të përjashtuar apo të përfshijë të bashkëngjitni skedarë etj.
 • Importimin opsionet: krijuar subfolders e strukturës apo të importuar të gjitha mesazhet në një dosje
 • Mundësi për të importi msg fotografi si RFC 822 format
 • Preprocessing opsionin për email ruajtur nga Unix dhe MAC OS kompjuterat.
 • Instalimi përfshin i lirë mbox për eml converter (Free converter kutia postare mbështet: Entourage .mbox, Incredimail .imm, Mac Mail .dat, PocoMail, MailCopa .mbox, The Bat! .dat Turnpike – Berkeley Mail .txt, Thunderbird, convert mbox për pst)
 • Mac OS X .EMLX fotografi format mbështetje
 • Unicode PST fotografi mbështetje, mund të krijoni .pst fotografi më pastaj 2Gb dhe 4Gb, Outlook 2007 support
 • Unicode MSG fotografi të krijimit të mbështetur deri konvertimin e-mail për të MSG format
 • Ndërtuar-në e-mail converter eml për msg, msg për eml. Convert eml fotografi të rtf, msg, pst, html, txt.
 • Importi eml fotografi të ndonjë version të Microsoft Outlook projektuar për Windows OS.
 • Përpunimit Grumbull mode {lexoni më shumë në lidhje Batch Mode}
 • Të dyja 32-bit dhe 64-bit version janë të përfshira! Outlook 64-bit now supported!
 • Multilanguage GUI: Anglisht, Gjermane, Franceze, Ruse, Italiane, Spanjolle, Portugalisht, Holandeze, Suedeze, Daneze, Japoneze
 • Të REJA! Mbështet të importi VCF kontaktetOutlook ose VCF për PST file
 • Të REJA! Të aftë për të importuar DAT dosjet e TNEF format për Outlook
 • Të REJA! Mbështet të të importuar dosjen e ndonjë format për Microsoft Outlook. Çdo fotografi mund të jenë të arkivuar tani një ose disa PST fotografi.
 • Gëzojnë user-friendly interface
 • Save your time taking advantage of the program’;s high performance

Importimin e-mail në Microsoft Outlook

Një e-mail klient, është përdorur zakonisht si ruajtje e informacione thelbësore, duke përfshirë e-mail nga shokët, të afërmit, klientët dhe partnerët e biznesit, fotografi të rëndësishme dhe dokumentet. Humbja ose vidhosje deri në atë do të jetë të paktën jashtëzakonisht e pakëndshme, that’;s why a user needs to be very careful and attentive when importing messages into Microsoft Outlook. But even that can’;t ensure the best result, për fat të mirë, there is a program that can –; and it’;s Outlook Import Wizard.

Migrate to MS Outlook

Një mjet i zgjuar, the program is designed to importi .EML dhe .MSG fotografi në MS Outlook quickly and easily, therefore it gets very simple to leave an old e-mail client for Microsoft Outlook (Outlook Express, Vista Mail, Live Mail, Windows Mail, Incredimail, Thunderbird, The Bat!, Eudora, MailCopa, Eartlink Mailbox, Turnpike, PocoMail, Berkeley Mail, Mac-Mail (Apple Mail), Entourage etj.). Programi mund të përfitojnë të dhënat e shërimit mjetet e përdoruesit, as it allows to import messages recovered into MS Outlook, which can be quite tricky without Outlook Import Wizard. The reliable algorithm employed by the app makes data loss during import impossible. And what’;s more, the app takes care of the user’;s security: it doesn’;t interfere with antivirus scanning, që do të thotë se mesazhet mund të skanuar për viruse dhe sistemi mbetet i mbrojtur. Outlook importing utility, imports eml dhe msg email files to Outlook with folders structure. Convert EML to PST format.

Pricing and Availability

Outlook Import Wizard runs under Windows 98, Me, NT 4.0, 2000, XP, Windows 2003, Vista, Windows 7, 8, 10 and compatible with Outlook 98, 2000, 2002, 2003, 2007, 2010, 2013 and 2016. Outlook Import Wizard can be registered using Licenca individuale ; for home users and Licenca Enterprise ; për përdoruesit e biznesit, zgjatet licenca Site është gjithashtu në dispozicion. Informacione të mëtejshme në produkt, si dhe të lirë të saj kopje të vlerësimit është në dispozicion nga përshkrimi dhe shkarkuar faqet. Të lirë mbox të eml converter mund të shkarkohen veç e veç duke përdorur këtë link: I lirë MBOX to EML Converter.

Versionin e regjistruar mund të kenë një version i ri numër dhe të përfshijë karakteristika dhe funksionalitetin se të ofruara në versionin e gjyqit. Licencuar përdoruesit kanë të drejtë të plotësisht funksionale kopje të software të lirë dhe jetës përmirësimet.

SHËNIM: E paregjistruara trial version përfshin regjistrimin e blerjes përkujtesa. Një paregjistruara përdoruesit do të jetë në gjendje për të kthyer vetëm një numër i kufizuar i dosjeve. Converter Nuk është projektuar për të mesazhet e importit të MS Outlook Express. Ajo është importimin e mesazheve në MS Outlook, pra MS Outlook instalimi është e nevojshme.

Outlook Import Wizard testuar dhe shqyrtohen nga top faqet Shkarko.

Të shumta faqet e internetit software, kompjuteri katalogët, revistat dhe typographers e kanë lavdëruar tonë të shkëlqyer të softuerit dhe të shërbimit të. Outlook Import Wizard është shqyrtuar nga shumë kompjuterin revista redaktorët, ju mund të gjeni të redaksisë komente në krye faqet shkarko. We constantly receiving multiple feedbacks from software users and we are proud that our users highly appreciate the quality of our products and services.

Klientët Tanë Të Zgjedhur Edhe:

Wizard Outlook ShërimOutlook Eksportit Magjistar

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
 ; ; ; ; ;
Cancel

Create your own review

Average rating:  ;
 ;8 reviews
nga Mark Jordan on Outlook Import Wizard
Brilliant - worth every penny

This product is awesome – It has converted Windows Mail EML export files directly into Outlook 2016 seamlessly.

I had 10’s of thousands of stored emails in my inbox and 1000’s of sent emails on an ancient machine, Ata janë të gjithë tani në PC tim të ri në pak më shumë se një çift i orëve.

Punë e madhe

nga A Tarlow on Outlook Import Wizard
Migration was flawless.

Program converted thousands of emails from Windows Live to Outlook. Migration was flawless.

nga Oystein Hogvard on Outlook Import Wizard
Didn't miss anything.

Outlook Import Wizard më ndihmoi një pjesë të madhe konvertimin nga Thunderbird për Outlook mail format. Didn't miss anything, me të vërtetë, vetëm të përdorura për këtë qëllim vetëm ende, do i sigurt që e përdorin atë në të ardhmen nëse ajo mbulon nevojën.

nga Jay Markanich on Outlook Import Wizard
Punon të përkryer!

Aplikimin tuaj me lehtësi lejohet mua për të importuar mijëra e email nga burime të tjera në outlook. Unë e nevojshme për të krijuar një skedar të plotë PDT nga burime të shumta dhe aplikimin tuaj e bëri të përkryer dhe mashtrim effortlessly... Faleminderit!

nga Douglas Treadway on Outlook Import Wizard
Ju falënderoj për të mirën e programit.

Outlook Import Wizard kryer krejtësisht, kur unë e nevojshme për të importuar fotografi nga Thunderbird për Outlook. Tani, Unë kam nevojë për të pastruar kompjuterin tim dhe për të hequr të panevojshëm programe/materialeve të. Ju falënderoj për të mirën e programit.

nga Steve Conlin on Outlook Import Wizard
Ju keni një të madhe me BestBuy e Geek Kombëtaren, të gjitha në të gjithë vendin.

Të vjetër për të re. Unë e nevojshme tim të vjetër të Windows Mail, transferred over to my new laptop, Windows 8, and converted from Windows Mail to Outlook. This was accomplished with your app. Ju keni një të madhe me BestBuy e Geek Kombëtaren, të gjitha në të gjithë vendin.

nga Ben O'Donnell on Outlook Import Wizard
The software worked well and simple to use.

I needed to take all my emails from my Mac Mail into Outlook on a PC. The software worked well and simple to use.

nga Steven Taylor on Outlook Import Wizard
It worked flawlessly!

My reason for purchasing your software was to import my Mac OS X Mail into Outlook on my new PC. It worked flawlessly!

 ;