Archive

Archive for the ‘;Press’; Category

Outlook Import Wizard është 100% Të sigurt dhe të Sigurt!

June 30th, 2009 Comments off

Jo Spy-mallra, Nuk Mal-mallra, Jo Bad-mallra!

Outlook Import Wizard (EML për PDT converter) është 100% i sigurt. Ne nuk të monitoruar dhe mbledhur të dhëna për përdorimin e kompjuterit tuaj, ne nuk instaluar ndonjë aplikacionet e palës së tretë, ne nuk do të dëmtojnë privatësinë dhe sigurinë e kompjuterit tuaj.

Outlook Import Wizard was checked=Qëllimi ynë kryesor është që të sigurojë softuer të qartë dhe të sigurt dhe të shërbimeve. Kjo do të thotë që ne kurrë nuk do të përdorin çdo sende të këqija, si spiun i ndërgjegjshëm apo të mal-mallra. Ne nuk të instaluar ndonjë softuer palësh të treta, ose add-ins, ne nuk tregojnë ndonjë pop-up mesazhe, dhe ne nuk mbledhin information.There tuaj personal ju mund të shihni Antivirus raport nga Qarchive.

Reputacioni ynë është shumë i rëndësishëm për ne, dhe ne jemi shumë krenar për faktin se shumë njerëz në mbarë botën kanë shkarkuar Outlook Import Wizard dhe kanë vlerësoi software tonë të shkëlqyer dhe të shërbimit. Ne kurrë nuk do të bëjë asgjë për të dëmtuar kompjuterin, të dhëna, apo vetësie përgjithshme.

Gjetur 100% Spyware pa nga top Anti-Virus dhe Anti-Spyware shitësit.

AntiVir, Avast, AVG, BitDefender, I përshtatshëm, DrWEB, eSafe, Fortinet, GData, K7AntiVirus, Kaspersky, McAfee, Microsoft, NOD32, Panda, PCTools, Symantec, TrendMicro, ViRobot, VirusBuster.

Faqe të sigurisë teknike shqyrtoi Outlook Import Wizard dhe gjeti se ajo është 100% të sigurt dhe të sigurtë për ta shkarkuar, software u testuar dhe shqyrtuar nga krye Shkarko faqet dhe gjeti 100% Spyware falas. Below is referral to the safety and technical review of Outlook Import Wizard.

Kontrolluar nga Virustotal:

Virustotal.com është një shërbim që analizon fotografi të dyshimta dhe lehtëson zbulimin e shpejtë të viruseve, krimba, trojans, dhe të gjitha llojet e malware zbuluar nga motorët antivirus.
Kliko këtu për të parë raportin e 41 anti-virale mjete.

Outlook Import Wizard is safe to downloadTestuar: Spyware Pa pagesë nga doDownload

Outlook Import Wizard është 100% SAFE për të shkarkuar dhe instaluar.
Nga Virus, No Spyware dhe Adware nuk u gjet në këtë softuer,
Import Outlook Software ishte testuar tërësisht nga tre
programet antivirus dhe u gjet absolutisht të pastër.
Ju mund të shikoni plotë Raporti i sigurisë atje.

Përveç kësaj ju mund të lexoj disa komente për shtyp në lidhje me softuerit tonë.

Shtypni Rreth Outlook Import Wizard

23 Maj, 2009 Comments off

Njoftime për Shtyp

It’;s truly a pain trying to manage email messages across multiple email clients, kështu që pse mos të konsoliduar gjithçka në Outlook vetme inbox? Because it’;s too difficult and time consuming? Because you don’;t have a clue where to start? Because you aren’;t aware of a wonderful little application called Outlook Import Wizard?

Outlook Import Wizard ju lejon transferimin fotografi EML dhe msg postës tek Microsoft Outlook shpejt dhe painlessly. Jo vetëm që e bën Outlook Import Wizard port mesazhet tuaja email, ajo gjithashtu ruan të gjitha të bashkëngjitni skedarë, so you’;ll maintain the integrity of all of your original data during the export. Në fund të ditës, të gjitha mesazhet email vjetra janë importuar në mënyrë të sigurtë për dosjen e mbrojtur me fjalëkalim tuaj Outlook PST!

Secili prej seancave tuaj importit është ruajtur si një subfolder skedar të veçantë nga Outlook Import Wizard, kështu që ju kurrë nuk duhet të shqetësohen për overwriting mesazhe të rëndësishme. Më shumë, Wizard Outlook Import plotësisht është kompatibil me sistemet operative Windows do si qysh si Windows 98 (po, edhe Windows-Me!) dhe Outlook 98, kështu që ju mund të fillojë më në fund duke kaluar nëpër atë dollap të PC të vjetër dhe të fillojnë konsolidimin mesazhet tuaja email sot!

FreeDownloadsCenter dot Com Editor’;s Review

Editor’;s Review and Rating for Outlook Import Wizard utility. Importit EML në opinion 2007 me vulën origjinale kohë.

Outlook Import Wizard vjen në të gjithë si një mjet të fuqishëm për mbështetjen e përdoruesve në importimin e email dhe mesazhet fotografi të MS Outlook, effortlessly. Duke cituar interface style magjistar, Opsionet e thjeshtë për të bërë zgjedhje, dhe performanca mbresëlënëse treguar në procesin importues, software meriton të caktuar 3.5 Pikat vlerësim.

If you’;re shifting your data from one PC to another, ose të dëshironi të ndryshojë klientin tuaj e-mail Kërkesa për MS Outlook, atëherë ju duhet të gjejnë një mjet të përshtatshëm për transferimin e-mail tuaja të rëndësishme dhe mesazhe. Tani, if you still haven’;t found such a utility yet, atëherë provoni Outlook Import Wizard, i cili menjëherë i shërben qëllimit. Software është i aftë të importuar .EML dhe .msg Fotografi në Outlook pa humbur përmbajtjen e-mail si të bashkëngjitni skedarë. Stili magjistar Ndërfaqja e aplikimit lejon përdoruesit për të shkuar hap pas hapi për kryerjen e procesit mail import. Ai mbështet me përjashtim të Duplicate Messages duke e vendosur secilën seancë import veçmas në dosje të reja me vulë kohore për të shmangur çdo overwriting aksidentale.

Ardhja në pjesën e saj funksionale, the Outlook Import Wizard hapet me një ekran fillim, ku ju duhet të zgjidhni dosjen e destinacionit për magazinimin e email duke zgjedhur ruajtjen Outlook parazgjedhur apo jetimë Fotografi PDT. Then click ‘Next’;, këtu ju keni nevojë për të bërë zgjedhje të dosjes burim përmban email dhe mesazhe, së bashku me të cilat ju mund të mundësojë karakteristikat për të kërkuar mesazhet në subfolder, gjej EML fotografi dhe Msg Fotografi. Pas përzgjedhjes, press ‘Next’; dhe aplikimi do të rifitoj postë elektronike dhe mesazhet e renditur ato me hapin e tretë. Me këtë hap ju mund të zgjidhni dhe të shënojë dosjet që doni të importuar për Outlook, and finally press ‘Start’; për programin për të filluar procesin e importit. Kërkesa, ndërsa importimin e-mail dhe mesazhe, është i aftë të ruajtur strukturën origjinale dosje dhe të dhëna mesazh. Më tej, ajo gjithashtu mbështet përdoruesit në importimin the Msg dhe EML fotografi veçmas për dosje të reja apo të specifikuar Outlook.

Outlook Import Wizard vjen në të gjithë si një mjet të fuqishëm për mbështetjen e përdoruesve në importimin e email dhe mesazhet fotografi të MS Outlook, effortlessly. Duke cituar interface style magjistar, Opsionet e thjeshtë për të bërë zgjedhje, dhe performanca mbresëlënëse treguar në procesin importues, software meriton të caktuar 3.5 Pikat vlerësim.

Gjej më shumë në freedownloadcenter

Email Eksportimi nga Entourage në Outlook (nga Dave në thismuchiknow.co.uk)