Набавка Outlook Увоз Волшебник

30 август, 2013 Atie Uhan

Outlook Увоз Волшебник може да се купат преку еден од нашите препродавачи: PayPro и FastSpring. За својата погодност, табелата подолу покажува различни видови лиценцирање и временски ограничувања. Ве молиме одберете го саканиот лиценца тип и кликнете купи сега копче за да одат на сигурно цел страница. Ако не сте запознаени со лиценца тип, само кликнете на лиценца името за да го прочитате барање, можете исто така да прочитајте ги сите термини во нашата купување страница. Пред купување нашиот софтвер, Ве молиме преземете и оцени го.

Дознај повеќе за софтвер изданија во споредба табелата.

Outlook Увоз Волшебник е најбрз eml да PST, eml на Outlook конвертор, увоз и трансфер eml, msg, emlx пораки во Microsoft Outlook. Outlook Увоз Волшебник алатка може да се купат на on-line 24 часа дневно, 7 дена во неделата со кредитна картичка (Виза, Master Card, American Express) Wire Transfer, Телефон, Факс, Пошта, Провери, Пари со цел, Локална банка трансфер Pay Pal или WebMoney со кликнување на линкот на табелата подолу.

Набавка користење PayPro Глобална уплатата:

PayPro Глобал е канадски корпорација нуди најдобра за купување искуство со: Кредитна / дебитна картичка, Телефон и факс Побарувања, Проверете / Пари, PayPal, Wire Transfer, Нарачка, WebMoney и Yandex Пари.

Outlook Увоз Волшебник
eml да PST Конвертор
Лиценца, надградби и проширена поддршка на
1 година 2 години 3 години Неограничено
Индивидуална дозвола
за домашни корисници
25.99 Долари Click here to purchase the license for our software 35.99 Долари Click here to purchase the license for our software 45.99 Долари Click here to purchase the license for our software 59.99 Долари Click here to purchase the license for our software
Претпријатие лиценца
за бизнис корисници
49.99 Долари
Click here to purchase the license for our software
59.99 Долари
Click here to purchase the license for our software
79.99 Долари
Click here to purchase the license for our software
99.99 Долари
Click here to purchase the license for our software
Мапа на лиценца
за бизнис корисници,
до 100 членови на персоналот
Со вклучен ДДВ во цената на сајтот Лиценца Напредно Преземете Гаранција 495.99 Долари
Click here to purchase the license for our software

Прифаќа клиент исплати преку Виза, MasterCard ®, American Express ®, Откријте ®, Маестро Велика Британија, Само, Динерс Клуб, JCB, Кредитна картичка, PayPal ™, JCB, провери, пари со цел, нарачка, Билет банкарство, Alipay, WebMoney, Yandex.Money, QIWI, СМС со плаќање.

Набавка користење БрзоСРНјаснг уплатата:

Outlook Увоз Волшебник eml да PST Конвертор Лиценца, надградби и продолжената поддршка
1 година 2 години 3 години Неограничено
Индивидуална дозвола
за домашни корисници
25.99 Долари Click here to purchase the license for our software 35.99 Долари
Click here to purchase the license for our software
45.99 Долари
Click here to purchase the license for our software
59.99 Долари
Click here to purchase the license for our software
Претпријатие лиценца
за бизнис корисници
49.99 Долари
Click here to purchase the license for our software
59.99 Долари
Click here to purchase the license for our software
79.99 Долари
Click here to purchase the license for our software
99.99 Долари
Click here to purchase the license for our software
Мапа на лиценца
за бизнис корисници,
до 100 членови на персоналот
495.99 Долари
Click here to purchase the license for our software

Да го добие бесплатно! Outlook Увоз волшебникот GUI веќе преведени на англиски, Германски, Француски, Руски, Италијански, Шпански, Португалски, Холандски, Шведски, Данските и јапонски јазици. Ако може да ни помогне да се преведе Outlook Увоз волшебникот за јазик кој се уште не е на располагање, Ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ве контактираме со детали.

Набавка вклучува

Кодот за регистрација праќаат автоматски преку е-маил, Outlook Увоз софтверски ажурирања за терминот купени, приоритет техничка поддршка преку е-мејл и документација за терминот купени. Лиценца ги вклучува една инсталација на еден компјутер. Факултативна: Extended Download Warranty and Backup CD. Shipped via US-Mail to anywhere in the world.

Како софтвер ќе бидат доставени?

Штом вашата нарачка е успешно обработени од страна на Секретарот, ќе биде испратена на уникатен клуч број за нашиот софтвер со чекор-по-чекор упатство за регистрација. Со следниве регистрација настава, вашиот клуч кодот веднаш ќе отклучување на демо / пробна верзија и да ја претвори во целосна функционална верзија. Во повеќето случаи на клучните кодот е веднаш достапен во последен нарачување страница. Можете да прочитате исто така и нашите најчесто поставуваните прашања страница за дополнителни информации за производите регистрација и испорака.

Зошто регистрацијата не е пристигна?

Вие или вашиот интернет сервис провајдер може да се блокира нашиот e-mail со помош на спам филтер. Обидете се да најдете на регистрација на отпад или спам-мејл папка, потоа да побара со цел да се испрати во нашиот поддршка на. Don’;t forget to enable our email to be trusted for your firewall. Please provide us with the alternative email which can be used to contact you additionally (не е ист домен како блокиран молам).

Ажурирање и Поддршка претплата

Оваа услуга ви нуди бесплатни ажурирања, приоритет техничка поддршка и ја препраќа на софтверот и лиценца клучеви за време на траењето утврдени за време на вашиот купување. Софтверот нема да престане да функционира како демо по вашиот Update и за поддршка на претплата да истече периодот, само способност за да се добие надградби, приоритет за поддршка и redelivery на клучните код на софтверот со цел.

Напредно Превземи гаранција / Резервната ЦД

Врските за симнување остане во живо за 48 часа. Со купување на овој сервис вие имате пристап до вашиот преземете за 1 или 2 години. На хард ЦД копија на нашиот софтвер може да биде донесено дополнително, двете опции се дистрибуираат од препродавачи.

Клучни-кодот обновување опција

Купени Outlook Увоз волшебникот лиценца доставени преку е-мејл за регистрирани корисници. Но, кодот за регистрација може да се изгубат во случај на хард диск несреќа или други компјутерски дефекти. Затоа, ние нудиме на нашите клиенти за купување на дополнителна опција: Клучни-кодот наплата на услуги. Ние ќе го задржи вашиот лиценцен клуч на наша страна и ќе бидете во можност да го поврати. Само контактирајте ја нашата техничка поддршка и клучните-кодот ќе бидат испратени до вас повторно.

Која е вашата Врати Политика?

Сите наши производи се испраќаат по електронски пат преку интернет на вашата email адреса, ова го прави враќањето на електронски информации невозможно и откако сте ги добиле платена верзија тоа не е можно да се потврди дека нема да го користи. Поради оваа причина, нашите софтверски производи не се враќаат. Да се ​​охрабруваат да ги преземете и оценка на судењето верзии пред купување производ. Ве молиме имајте во предвид дека со купување на софтверот без пробно ќе потврди дека софтверот е одговара на вашите потреби и барања.

Кои се PayPro и FastSpring?

Нашите софтверски производи се продаваат преку PayPro и FastSpring цел процесор (регистратор) компании, тие се исплати преку сите поважни кредитни картички, како и Pay Pal, парични упатници и чекови. Препродавачи прифати клиент исплати преку Виза, MasterCard ®, American Express ®, Откријте ®, Маестро Велика Британија, Само, Динерс Клуб, JCB, Кредитна картичка, PayPal ™, JCB, провери, пари со цел, нарачка, WebMoney и Yandex.Money. За повеќе информации можете да ја посетите PayProGlobal.com или FastSpring.com сајт.

Отклучите Outlook Увоз алатка со лиценца кодот и да ги конвертирате неограничен број на EML MSG VCF датотеки во PST и други формати. Брзо увоз EML датотеки во Outlook.

Производ картичка

Outlook Увоз Волшебник
од OutlookImport.com
Outlook Увоз Волшебникот дизајниран за увоз пораки снимени од страна на трети лица e-mail клиент софтвер за Microsoft Outlook или PST датотека зачувување на оригинални папки структура недопрена. Увоз волшебник може да работи со стандардно на профилот на членот, existing PST file or new PST file. ; It also supports to convert email files from one format to another.
Формати: EML, MSG, PST, DOC, RTF, HTML, ДЕКА, TXT
Отценети 4.8 на 5 од страна на 49 корисници [прочитајте повеќе]
Достапни од $25,99 да $495,99
Преземете Опис Instruction

Коментарите се затворени.
ВП Socializer Aakash Веб