Нашите производи Опис

11 септември, 2012 Atie Uhan

Нашата линија на производи се состои од поголем број на user-friendly и ефикасни алатки кои им помагаат на нашите клиенти се справи со различни аспекти на Microsoft Outlook во разни ситуации: за време на целосна и делумна миграции, бекап и пост-несреќа поврат. Нашите производи се наменети за многу широка публика, па нивните кориснички интерфејс е поедноставен за да биде јасно и очигледен за луѓето со најосновните разбирање на компјутери и минимално искуство. Оваа, сепак, does not mean that their functionality has been affected in any respect –; Сите наши производи се базира на напредна комерцијален мотори кои се комбинираат ефикасноста и точноста со широко поддршка на на популарни формати.

Сите наши производи се 100% компатибилен со Windows 98/Me/NT 4.0/2000/XP/2003/Vista/Win7 и Microsoft Outlook 98-2010 (32-малку). Да се ​​обиде некој од нашите производи во акција, само преземете својата бесплатен пробен верзија од производот страница.

Изберете една од алатките подолу за да го прочитате детални опис на производот.

Outlook Увоз Волшебник

Овој увоз алатка драматично олеснува задачата на увоз на e-mail пораки во различни формати во Microsoft Outlook. Програмата поддржува *. Eml, *.emlx, и *. msg датотеки и ви овозможува да ги пренесат претходно замислен папка структури од вашиот хард диск на вашиот Outlook PST / OST датотека ( конвертирате eml да PST, msg да PST, увоз eml на Outlook, увоз msg датотеки во Outlook). Програмата делува како eml2pst и msg2pst конвертор со вграден во основното Проверката на интегритетот модул и го задржува оригиналната датотека и директориум структура недопрена, што може да дојде, особено корисна за редовни увоз на бекап. The package also contains a bonus –; бесплатен сандаче да eml Конвертор. Со помош на оваа бесплатна алатка може да се извлече пораки од *. Сандачиња-датотеки за иднината на увоз на Outlook.

За повеќе информации за Outlook Увоз Волшебник, ИТ способности и начини тоа може да ви помогне, Ве молиме посетете ја оваа страница.

Outlook извоз на волшебникот

Outlook извоз волшебник е наменет за вадење податоци од вашиот Outlook додадени фајлови: PST / супституциона терапија и заштеда на нив во голем број на формати. Софтверот извезува-мејл пораки, белешки, контакти, calendar tasks and journal entries –; сите на објектот видови се чуваат во Outlook додадени фајлови. Outlook извоз на волшебникот може да се користи за извоз на пораки во едитирање на формати кои може да се модифицира, архивирани или објавени на интернет. Алатката е идеален за пренесување на Outlook пораки во алтернативни мејл апликации и поддршка на Вашиот личната преписка архива.

Програма за работа со постоечка сметка профили и самостојни PST / OST датотеки и ги пресоздава нивните папка структура на хард дискот. Можете или да го одредите екстракција параметри рачно или да ги искористат предностите на форматот автодетекција на владата дека автоматски ќе го избере најповолниот формат за предмети кои се извадени. Outlook извоз на волшебникот е добра алатка за брзо извоз на податоци од вашиот Outlook со други апликации!

За повеќе информации за Outlook извоз на волшебникот, ИТ способности и начини тоа може да ви помогне, Ве молиме посетете ја оваа страница.

Outlook Обнова Волшебник

Outlook Обнова Волшебник е моќен и интелигентни податоци за обновување алатка за оштетените Outlook додадени фајлови PST / супституциона терапија. На програмата е способен за враќање на е-мејл пораки, контакти, белешки, journal and calendar entries –; сè што може да се најдат во типичен Outlook Датотека со податоци. Врз основа на неслободен обновување мотор, на програмата користи мулти-pass скенирање и обновување за да се постигне одлична ефикасност со сите датотеки.

Благодарение на чиста и недвосмислена интерфејс, using the program is extremely easy –; сите што треба да направите е да се следи едноставни инструкциите на екранот и кликнете на вашиот пат низ обновување Волшебникот. Не посебни знаења или пред обновување искуство е потребно за успешно да се опорави вашите лични или бизнис информации од PST / OST датотека оштетени по хардвер несреќа или со прекин на електричната енергија.

Програмата работи со самостојни PST / OST датотеки наоѓа на вашиот хард диск или било дискови поврзани со вашиот компјутер и не го менува изворниот фајл во било кој начин, so you can be sure things won’;t get worse after your recovery attempts.

За повеќе информации за Outlook за наплата на волшебникот, ИТ способности и начини тоа може да ви помогне, Ве молиме посетете ја оваа страница.

Регистрираната верзија може да има понова верзија број и вклучување на дополнителни карактеристики и функционалност од предвидени во текот на судењето верзија. Лиценциран корисниците имаат право на целосно функционална копија на софтверот и слободен живот надградби.

ЗАБЕЛЕШКА: На нерегистрираните Пробна верзија вклучува регистрација купување потсетници. Нерегистриран корисник ќе може да се конвертира само ограничен број на датотеки. Конверторот не е наменета за увоз на пораки на MS Outlook Express. Тоа е увоз на пораки во MS Outlook, па Outlook MS инсталација е потребна.

Вашите коментари, предлози или идеи ќе биде многу важна како ќе продолжиме да се направат подобрувања на нашиот софтвер. Ние навистина го цениме вашето мислење. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, прашања во врска со вашата нарачка, или ако ви треба помош, Ве молиме не двоумете се да контактирајте ја нашата поддршка тим. Само пратете ни e-mail, and we’;ll get back to you as soon as possible.

HTTP://www.outlookimport.com/description/outlook-import-wizard/~~V
Коментарите се затворени.
ВП Socializer Aakash Веб